Vychytávky pro zvukaře II: Ušetřete ve studiu čas i místo

Je zvukařina vaším denním chlebem? Bojujete občas na podiu i ve studiu s nedostatkem času i místa? Tyhle vychytávky by vám s tím mohly pomoct. Jestli vás zajímá, jak bleskurychle střídat mikrofony na stojanu nebo k čemu je dobré 3D rameno, čtěte dál.
 
Jak udělat z klávesového X stojanu stabilní pultík snadno a rychle? Pomocí této praktické desky s nosností až 60 kg. Stačí snadno nainstalovat a hned máte pult pro mix, DJ vybavení nebo syntezátory. A na rozdíl od fošny položené na stojanu je mnohem stabilnější. Na stage i do studia neocenitelná pomůcka.
 
GRAVITY KS RD 1
Potřebujete na podiu nebo ve studiu často střídat různé mikrofony? Pak vás určitě zaujme tento rychloupínák k mikrofonnímu držáku, díky němuž mikrofon na stojan „nacvaknete” během několika sekund. Nainstalujte si ho na každý z držáků a uvidíte, jak vám práce půjde od ruky.
GRAVITY MS QC1 B
Pletou se vám v omezeném prostoru mikrofonní stojany? Štve vás husí krk popfiltru? Nebo prostě u stojanu potřebujete odkládací prostor? Pak by řešením mohlo být toto flexibilní 3D rameno, které snadno nainstalujete na mikrofonní stojan. Tři klouby zaručují naprostou flexibilitu nastavení a přesné pozicování. Dokud ho nemáte, ani nevíte, jak moc vám chybělo.
 
GRAVITY MA 3D A
GRAVITY SA SM IF 01
Chcete si v domácím studiu nebo na cestách vylepšit poslech z monitorů? Tyto antivibrační podložky pod monitory oddělí vaše reproduktory od plochy stolu a zabrání tak šíření nežádoucích vibrací, které mohou například zkreslovat podání basů.

 

Další díly se zajímavými vychytávkami: