Letní výprodej se slevami až 60 % v plném proudu! Více v sekci ZDE.

Chcete potěšit své blízké hudebním dárkem, ale bojíte se, že vám ho hodí na hlavu? Sami to dobře známe – a právě proto jsme pro vás připravili širokou nabídku dárkových poukazů. Stačí jen zvolit hodnotu poukazu a je to – oslavenec už si nástroj vybere sám. Udělejte tečku za nevhodnými dárky a užijte si Vánoce, svátky, oslavy, narozeniny a firemní večírky v klidu.

Dárkové poukazy zakoupíte online přes náš e-shop, nebo v kamenných prodejnách Music City (Praha, Uherské Hradiště), kde lze poukaz zároveň uplatnit. Na prodejnách vás také čeká široká nabídka hudebních nástrojů a při výběru vám ochotně poradí zkušený personál. 

 Poukazy nabízíme v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč.

•    Poukaz lze uplatnit 12 měsíců od zakoupení (platí pro poukazy vydané od 1. 12. 2023. Starší poukazy mají platnost 6 měsíců.
•    Poukazy různých hodnot lze kombinovat.
•    Hodnota šeku musí být vyčerpána celá, při výběru zboží v nižší hodnotě není možné ji finančně dorovnat.
•    Poukazy nelze uplatnit na e-shopu, pouze v kamenné prodejně.
 

Vzhledem k tomu, že se v případě dárkového poukazu jedná o ceninu, nelze již na tento "produkt" uplatňovat jakoukoli další slevu. Děkujeme za pochopení.

 

Upozornění:

31.12.2021 končí platnost starších dárkových poukazů (poukazy mohou být vystavené i v jiné hodnotě). Doporučujeme Vám je využít k vánočním nákupům, v roce 2022 již nebudou přijímány. Děkujeme za pochopení.