Ne každý má to štěstí, že může pracovat v obchodu s hudebními nástroji, jako my :-) Pokud si myslíte, že i vy si toho trochu štěstí zasloužíte a chcete mu jít naproti, zkuste nás přesvědčit, že právě vy jste ten parťák, co nám v týmu ještě chybí. Moc se na vás těšíme!

Momentálně hledáme do týmu:

Asistent prodeje – audio (Brno)

Náplň práce

  • pomáhat zákazníkovi při výběru pro něj nejvhodnějšího zboží včetně zajištění technické podpory (i pro zákazníky ESHOPu)
  • prodávat zboží (i na splátkový prodej)
  • zajistit chod prodejny
  • pracovat na pokladně (přijímat hotovost, karty…, vystavovat účtenky)
  • spolupracovat se skladem (připravovat vystavené zboží k expedici…)

Požadujeme

  • výbornou znalost sortimentu audio
  • nebát se komunikovat se zákazníky, nabízet zboží a dotahovat prodej do konce
  • k práci přistupovat aktivně, zodpovědně a důsledně
  • domluvit se anglicky
  • mít ukončené vzdělání SOU/SŠ
  • pokud jste někdy pracoval/a na prodejně, je to velkou výhodou

Nabízíme

  • přátelský kolektiv
  • stabilní zázemí společnosti
  • pracovní poměr v největší distribuční společnosti v oboru v ČR
  • nejrůznější zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na výuku Aj a Nj, příspěvek na kartu Multisport,
  • bonusové dny volna navíc, zaměstnanecké slevy na zboží)
  • a samozřejmě možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Nabídky se strukturovaným životopisem posílejte prosím na email hr@pmc.cz do předmětu uveďte: Asistent prodeje – Brno

Zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.