Vychytávky pro zvukaře I: Konec nestabilních stojanů

 
Je zvukařina vaším denním chlebem? Pokud ano, tak jistě víte, že kromě starostí o kvalitu zvuku s sebou tato práce často přináší i další nástrahy - umístění PA na nerovný povrch, problémy se správou kabelů, kývající se stojany… Ale nezoufejte. Připravili jsme pro vás pár vychytávek, s kterými vám práce půjde sama.
 
Potřebujete reproduktorový stojan umístit na schod nebo do svahu? Zkuste tuto vyrovnávací nohu, kterou snadno namontujete na všechny stojany s vnitřním průměrem nohy 33 a 37 mm i bez nářadí. Zvládne kompenzovat až 25 cm a pokud není potřeba, může zůstat instalovaná na stojanu.
 
GRAVITY SP VARI-LEG 01
GRAVITY SA LC 35 B

U stabilních reprostojanů se ještě zdržíme. Abyste měli úplnou jistotu, že se PA na složitém povrchu nepřeváží, můžete použít tuto „nacvakácací” vodováhu, díky které budete mít horizontální i vertikální osu stojanu úplně pod kontrolou.  A pro úplnou jistotu si radši pohlídejte i kabely, než se vám do nich namotá rozjeté publikum nebo děti. Kabelové spony na stojany skoro nic nestojí, snadno se instalují a při správě kabelů vám prokáží mamutí službu.

GRAVITY SACC 35 B
GRAVITY KS VARI-FOOT 1

No a tohle je bomba. Konec kymácejících se stojanů máte právě na dosah ruky. Vyrovnávací noha pro stojany s průměrem trubky 28 mm vám umožní kompenzovat výšku až 10 mm a navždy zbaví vás i umělce nepříjemných situací. Navíc skoro nic nestojí a instaluje se velmi snadno.

A kromě stabilních stojanů je pochopitelně důležité mít také stabilní nápoje! Nápojové držáky ke stojanům máme pro jistotu ve velikosti M i L, ať už je tak vaším oblíbeným nápojem sojové latté nebo svrchně kvašený ležák, s tímto držákem ho na stagi nebo ve zkušebně  můžete mít vždy po ruce. GRAVITY MA DRINK

  Další díly se zajímavými vychytávkami: