Vychytávky pro zvukaře III: Pomocníci k nezaplacení

 
Je zvukařina vaším denním chlebem? A napadlo vás někdy, že byste si třeba stavění aparatury nebo podia
a přenášení věcí mohli zkusit trochu usnadnit? Pokud ano, tak čtěte!
 
Chcete si při přenášení věcí, instalace PA a stavění pódií chránit ruce? Tak mrkněte na tyto praktické rukavice. Díky „ustřiženému” palci a ukazováčku je nemusíte sundávat při manipulaci s telefony a tablety,
zbytek ruky je ale chráněn kombinací odolné kozí kůže a elastického žerzeje.
 
GRAVITY XW GLOVE
Už to všechno netahejte sami a pořiďte si pomocníka, kterému zaplatíte jen jednou a navíc vám nebude odmlouvat.Tento multifunkční přepravní vozík uveze až 170 kg a ve složeném stavu vám ani v autě nezabere moc místa.
GRAVITY CART L 01 B
Co si budeme povídat. Tablet už je dávno pevnou součástí hudebního světa a často supluje hudební nástroje, noty, papíry s texty nebo třeba počítač pro odbavení projekce. Abyste ho snadno mohli implementovat do stage plánu nebo studia, zkuste tento flexibilní držák tabletu na mikrofonní stojan nebo desku stolu. Ušetří vám spoustu starostí a tablet podrží v přesném úhlu.
 
GRAVITY MA TH 01 B
GRAVITY GS WMB 01 EB Visící kytary na zdi už vás nebaví? Zkuste změnu! Tento nástěnný kytarový držák předvede vaší kytaru v horizontální poloze a rázem z ní udělá elegantní dekoraci. Úhel naklonění si díky flexibilní kolébce a držáku hlavy můžete zvolit přesně podle sebe a poté už se můžete estetickým pohledem na váš milovaný nástroj kochat i se zbytkem domácnosti.

 

Další díly se zajímavými vychytávkami: