FOCUSRITE Clarett 4 Pre

Kód produktu: FR_.FR CLARETT4PRE
Thunderbolt zvuková karta, 18 In / 8 Out, 4 mic vstupy s ISA modelelled předzesilovačem, 4 line výstupy, 2 sluchátkové výstupy, SPDIF I/o
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 15 790 Kč
Běžná cena 18 668 Kč
Ušetříte 2 878 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

1 579 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Zvuková karta Clarett 4 PRE je určena pro náročnější využití v domácích studiích nebo v poloprofesionálních postprodukčích projektech.

Vlastnosti
Řada vynikajících zvukových karet Clarett disponuje A/D a D/A převodníky s maximálním rozlišením 24-bit / 192kHz. Dynamický rozsah dosahuje až 119 dB. AIR obvod emuluje impedanční a rezonanční vlastnosti vstupních transformátorů legendárních studiových předzesilovačů řady ISA. Díky tomu je dosažen vzdušný a čistý zvuk s ultranízkým zkreslením a minimálním šumem, který činí pouhých -128 dB. Další specialitou jsou potenciometry gain s dokonale lineárném průběhem zesílení. Samozřejmostí je také fantomové napájení 48V.

Konektivita a výbava
Clarett 4 PRE má 4 kombinované mikrofonní vstupy, 2 z nich nástrojové HiZ a další 4 linkové TRS vstupy na zadním panelu. Rozhraní ADAT pojme dalších 8 vstupů. Nechybí ani digitální S/PDIF In/Out. K dispozici jsou 4 linkové TRS výstupy, přičemž dva lze využít pro monitoring s anti-thump technologií. Dále 2 sluchátkové výstupy a MIDI In/Out.
Nové rozhraní Thunderbolt umožňuje přímé napájení bez nutnosti připojit DC adaptér. Nicméně adaptér je součástí balení. Součástí dodávky je také balíček hudebních aplikací od XLN Audio, Focusrite plug-iny a mobilní router Focusrite Control, Softube, Ableton Live Lite a Loopmasters se 2GB samplů.

Série Clarett 
Tato série si stanovila nelehký úkol, a to dosáhnout lepších zvukových vlastností než mnohem dražší konkurence. Důkazem, že se jí to povedlo, jsou výsledky slepého poslechového testu profesionálních zvukařů v Berlínském studiu Riverside, kde Focusrite Clarett vyhrála nad Apollem 8p od firmy Universal Audio. Clarett disponuje ultra nízkou latencí a křišťálově čistým zvukem. 
 
Technické parametry
• Thunderbolt zvuková karta (18 in/8 out)
• ISA modelelled Pre amps Audio Int.
• 24-bit / 192kHz konverze A-D a D-A
• Dynamický rozsah: 119 dB
• Signál/šum: 128 dB
• Fantomové napájení 48V
• 4x kombinované mikrofonní vstupy, (2x HiZ nástrojové)
• 1x ADAT (in)
• S/PDIF In/Out
• 2x Sluchátkový výstup
• MIDI In/Out
• Podpora: Podpora: Mac / iOS
 
Britskou společnost Focusrite založil v osmdesátých letech Rupert Neve, světově vyhlášený konstruktér špičkových studiových mixpultů. Firma se proslavila především preampy, ekvalizéry a dynamickými procesory. Legendární pověst křišťálově trasparentního zvuku s neuvěřitelným rozsahem a takřka žádným zkreslením si získal předzesilovač ISA110, jehož nástupci se vyrábějí dodnes. V současnosti patří Focusrite mezi největší výrobce digitálních zvukových karet všech možných rozhraní: USB( Scarlett), Firewire (Saffire), Thunderbolt (Clarett), iOS (iTrack) a další.