Focusrite Clarett+ Octopre vyhlášen jako "Best Microphone Preamp“

Prestižní ceny SOS Awards 2023 znají své vítěze. Focusrite Clarett+ OctoPre byl vyhlášen jako "Best Microphone Preamp“ – tedy nejlepší mikrofonní předzesilovač.

Clarett+ je řada profesionálních USB audio rozhraní a mikrofonních předzesilovačů od značky Focusrite pro PC a Mac, která staví již na silných stránkách předchozích řad svých produktů. Špičkový 8 kanálový mikrofonní předzesilovač s vynikajícím AD/DA převodníkem a perfektní kvalitou zvuku je ideální pro nahrávání a mixování vaší hudby, od jazzových ansámblů až po těžké metalové bicí.  Jeho uživatelsky přívětivý design navíc usnadní práci všem hudebním nadšencům.

Sound On Sound je nezávislý tištěný měsíčník, který vychází již od roku 1985 a je znám svými důkladnými a objektivními recenzemi produktů hudební techniky, jako jsou zvuková rozhraní, mikrofony a software. Obsahuje také články o nahrávacích technikách, hudební produkci a zvukovém inženýrství.

Mikrofonní předzesilovač Focusrite Clarett+ OctoPre získal prestižní ocenění Sound On Sound za nejlepší mikrofonní předzesilovač roku 2023 naprosto zaslouženě. Prohlédnout si ho můžete na našich prodejnách v Praze, Brně i Uherském Hradišti.