ELECTRO HARMONIX Green Russian Big Muff

Kód produktu: EHX.RUSBM
Kytarový efekt - distortion-sustainer, reissue původního ruského modelu, ovládání: Sustain / Tone / Volume, true bypass
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 290 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

229 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

Záruka nejlepší ceny Doprava zdarma Záruka 36 měsíců Výhodné splátky Doručení do 24 hodin Vyzkoušejte v MC Servis zdarma 30 dnů záruka vrácení peněz
 
 
 
Popis Diskuze (0)
ELECTRO HARMONIX Green Russian Big Muff

Green Russian Big Muff je kytarový sustainer a distortion efekt. Jedná se o resisue původního ruského modelu z poloviny devadesátých let v malém kompaktním provedení.

Vlastnosti
K ovládání slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a sustainu, kterým se zároveň nastavuje množství zkreslení od jemného overdrive po harmonický fuzz distortion. Bytelné kovové šasi a true bypass zapojení pro zachování maximální čistoty průchozího signálu, jsou u Electro Harmonix již kvalitativním standardem. Napájí se 9V baterií nebo adaptérem, který nutno dokoupit samostatně.

Technické parametry
• Kytarový efekt: Distortion – sustainer
• Reissue původního ruského modelu
• Ovládání: Volume, Sustain, Tone
• True Bypass
• Vstupy: 1x Mono
• Výstupy: 1x Mono
• Napájení: 9V baterie nebo adaptér (není součástí balení)
• Rozměry: 70 x 115 x 54 mm

O značce
Americká firma Electro-Harmonix byla založena v roce 1968. V současnosti patří mezi největší výrobce kytarových a baskytarových pedálových efektů všeho druhu. Mezi nejslavnější modely patří první krabičky flanger Electric Mistress, první analogový delay bez pohyblivých častí Memory Man, kytarový syntetizér Micro Synthesizer, fuzz zkreslení Big Muff, chorus Small Clone nebo první lampový distortion Hot Tubes. V osmdesátých letech pak přišel na trh jeden z prvních digitálních delay looperů 16-Second Digital Delay.
Počátkem devadesátých let nastala ve firmě změna a EHX začali místo efektů prodávat lampy do zesilovačů. Brzy však nastala poptávka po vintage efektech a firma začala vyrábět reissue modely původních krabiček v menším provedení jako řady Micro a Nano.
Efekty EHX najdeme v pedálboardech skoro každého významného umělce. Ze světových jmen uveďme alespoň: Kurt Kobain, Flea, Billy Corgan, Chris Cornell, John Frusciante, David Gilmour, Thom Yorke, Jack White a další.