STEINBERG Cubase Artist 10 Retail

Audio/MIDI DAW software

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit? Zeptejte se našeho odborníka. 800 708 807

Základní popis

 
STEINBERG Cubase Artist 10 Retail
 
Cubase Artist je střední variantou nejnovější verze produkčního audio/midi softwaru značky Steinberg. Verze s číslovkou 10 navazuje na předchozí úspěšná vydání a stejně jako Cubase Pro přináší mnoho vylepšení. Cubase Artist je určen začínajícím hudebníkům a domácím studiím, oproti základní verzi Elements přináší více novinek a nabízí základní balík nástrojů pro tvorbu, záznam, mix a mastering. I přes určitá omezení v počtu stop a použitelných virtuálních nástrojů je Cubase Artist dospělým programem s dostatečným potenciálem pro vytvoření kvalitní nahrávky.
 
Vlastnosti
Stejně jako varianta Pro přináší i Cubase Artist ve verzi 10 inovovaný Channel Strip s vizuální kontrolou parametrů a funkcí. Zvukový engine umožňuje 64bitové zpracování zvuku v rozlišení až 192 kHz. Počet stop v jednom projektu je omezen na 64 audio tracků, 128 MIDI stop a 32 nástrojových stop. Použít lze 55 audio pluginů a 18 MIDI pluginů (až 16 v jednom slotu). Počet podskupin (Groups) je limitován na 32, počet Send sběrnic na 8, počet Return sběrnic na 64. Součástí programu je zvuková banka a deset virtuálních nástrojů.
 
Specifikace
•    Typ: audio/midi DAW
•    Verze: Cubase Artist 10
STEINBERG Cubase Artist 10 Retail

O značce Steinberg

Steinberg Media Technologies GmbH je německá společnost zabývající se vývojem hudebního softwaru a hardwaru. Založili ji v roce 1984 Karl Steinberg a Manfred Rürup. Jedna z vlajkových lodí značky, software Cubase, byla ve verzi pro Atari uvedena na trh v roce 1989. Cubase se brzy stal oblíbeným DAW v mnoha studiích, v roce 1999 už měla úspěšná německá firma 180 zaměstnanců a tržby ve výši 25 milionů marek. V roce 2004 se stal Steinberg dceřinou společností značky Yamaha, tato fúze umožnila rozšíření vývoje a výsledkem byly nové typy audio rozhraní UR, MR, CC a CI. Steinberg získal za své produkty několik významných ocenění (např. MIPA) a vytvořil několik technologií, které se staly standardy, např. VST rozhraní pro plug-iny nebo protokol ASIO

Doporučené příslušenství

Dárkový poukaz 1000 Kč

Dárkový poukaz 1000 Kč

1 000 Kč
Detail produktu
Skladem
Tento produkt je na skladě a může být okamžitě expedován.