STEINBERG Cubase Artist 10 Educational

Audio/MIDI DAW software, pro studenty/učitele/školy

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit? Zeptejte se našeho odborníka. 800 708 807

Základní popis

 
STEINBERG Cubase Artist 10 Educational
 
Cubase Artist je střední variantou nejnovější verze produkčního audio/midi softwaru značky Steinberg. Verze s číslovkou 10 navazuje na předchozí úspěšná vydání a stejně jako Cubase Pro přináší mnoho vylepšení. Cubase Artist je určen začínajícím hudebníkům a domácím studiím, oproti základní verzi Elements přináší více novinek a nabízí základní balík nástrojů pro tvorbu, záznam, mix a mastering. I přes určitá omezení v počtu stop a použitelných virtuálních nástrojů je Cubase Artist dospělým programem s dostatečným potenciálem pro vytvoření kvalitní nahrávky.
 
Vlastnosti
Stejně jako varianta Pro přináší i Cubase Artist ve verzi 10 inovovaný Channel Strip s vizuální kontrolou parametrů a funkcí. Zvukový engine umožňuje 64bitové zpracování zvuku v rozlišení až 192 kHz. Počet stop v jednom projektu je omezen na 64 audio tracků, 128 MIDI stop a 32 nástrojových stop. Použít lze 55 audio pluginů a 18 MIDI pluginů (až 16 v jednom slotu). Počet podskupin (Groups) je limitován na 32, počet Send sběrnic na 8, počet Return sběrnic na 64. Součástí programu je zvuková banka a deset virtuálních nástrojů. Verze Educational je určena pro studenty, učitele a školy.
 
Specifikace
•    Typ: audio/midi DAW
•    Verze: Cubase Artist 10 Educational
STEINBERG Cubase Artist 10 Educational

O značce Steinberg

Steinberg Media Technologies GmbH je německá společnost zabývající se vývojem hudebního softwaru a hardwaru. Založili ji v roce 1984 Karl Steinberg a Manfred Rürup. Jedna z vlajkových lodí značky, software Cubase, byla ve verzi pro Atari uvedena na trh v roce 1989. Cubase se brzy stal oblíbeným DAW v mnoha studiích, v roce 1999 už měla úspěšná německá firma 180 zaměstnanců a tržby ve výši 25 milionů marek. V roce 2004 se stal Steinberg dceřinou společností značky Yamaha, tato fúze umožnila rozšíření vývoje a výsledkem byly nové typy audio rozhraní UR, MR, CC a CI. Steinberg získal za své produkty několik významných ocenění (např. MIPA) a vytvořil několik technologií, které se staly standardy, např. VST rozhraní pro plug-iny nebo protokol ASIO

Doporučené příslušenství

Dárkový poukaz 1000 Kč

Dárkový poukaz 1000 Kč

1 000 Kč
Detail produktu
Skladem
Tento produkt je na skladě a může být okamžitě expedován.