DIGITÁLNÍ PIANA KAWAI CA701 a CA901

 

Hledáte prémiové digitální piano s kladívkovou mechanikou? Chcete piano, které věrně reprodukuje akustické piano, a ještě perfektně ladí do interiéru? Japonský výrobce KAWAI uvádí na trh své nejnovější přírůstky do oblíbené řady prémiových digitálních pian, modely Kawai CA701 a CA901 - nástupce již dříve oceněných modelů Kawai CA79 a CA99.

Věrný zvuk, který uspokojí i nejnáročnější hráče

Digitální piana Kawai CA701 a CA901 patří do série CA (Concert Artist) - druhé nejvyšší řady digitálních pian Kawai. Nástroj je vybavený nejnovější dřevěnou klaviaturou Grand Feel III a zvukovým generátorem využívajícím technologie SK-EX Rendering a Harmonic Imaging XL, které za pomoci vícekanálového vzorkování a digitálního modelingu věrně reprodukují zvuk koncertních křídel Shigeru Kawai. 

Kvalitně provedená dřevěná skříň je osazena výkonným ozvučením DAC se šesti reproduktory. U modelu CA901 se navíc můžete těšit na přední reproduktory a výkonnější měniče TwinDrive, které zajišťují ještě přirozenější tón, přibližující zvuk akustickému pianu. Oba modely jsou vybaveny vylepšenými 360° difuzory, které umožňují velmi bohatý a autentický hudební zážitek pro samotné hráče i jejich posluchače.

Ozdoba každého interiéru

Moderní elegantní design modelů CA701 a CA901 zkrášlí každý interiér. Kompaktní rozměry s hloubkou jen něco málo přes 47 cm umožňují obě piana používat i v relativně malých prostorech. Model CA901 je navíc opatřen prémiovým dřevěným tělem a podél klaviatury, v prostoru pro ruce, je použita simulace kůže. Na výběr je černá, bílá barva nebo varianta v palisandru.

Jednoduché ovládání přes dotykový displej

Oba modely disponují jedinečným dotykovým displejem s vylepšeným antireflexním panelem. Novinkou je možnost automatického vypnutí displeje po přesně určené době, čímž se minimalizuje vizuální rušení hráče během hry.

Spolehlivé bezdrátové připojení

Bezdrátová konektivita Bluetooth MIDI a Bluetooth Audio byla aktualizována na nejnovější standard v5 zajištující ultra nízkou latenci, spolehlivost a vynikající kvalitu zvuku při spárování s mobilním zařízením.

Digitální piana Kawai CA701 a CA901 si oblíbí i ti nejnáročnější hráči na piano, kteří hledají věrný zážitek podobný hře na klasické akustické piano. Vyzkoušejte si je u nás na prodejnách a přesvědčte se sami!