PEARL FBD1465/C - 30th Anniversary Free Floating Snare

Kód produktu: PE_.P FBD1465/C
Malý bubínek - mosaz
- rozměry: 14"x6,5"
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

2 999 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Pearl - 30th Anniversary Free Floating Snare LTD - FBD1465/C
Před 30 lety Pearl představil svůj legendární Free Floating System a navždy změnil svět rytmických bubínků. Elitní řemeslníci Pearlu vytvořili dokonalý systém, který zaručuje neporušenost korpusu, což významně ovlivňuje zvuk bubínku a umožňuje snadnou montáž a demontáž mechaniky.

Aby byl připomenut tento důležitý zlom v historii malých bubnů, připravil Pearl limitovanou edici k 30. výročí Free Floating systemu. Tento sběratelský buben je vybaven 3 mm mosazným korpusem se speciální patinou, jejíž design je pro každý kus unikátní. Naví je obohacen jako první buben na světě, revolučním systémem Spin-Tight, díky kterému buben perfektně drží ladění s šrouby se nepovolují. Patentovaný Glide -Lock Filtr je vybaven pojistkou odepnutí napínací páky, která zaručí špičkově napnutý struník ve všech polohách.

Každý 30th Anniversary Free Floating snare je dodáván s reliéfním a luxusně polstrovaný obalem z pravé kůže, který uchová a chránit tento nádherný nástroj na dlouhé roky. Celosvětově je vyrobeno jen 100 kusů této limitované edice, přičemž pro Evropu jich je určenou pouze 45.

brutal_marshall
isic2
dTest2016