MEINL CAJ3SU-M+BAG Traditional String Cajon with Bag - Striped Umber

Kód produktu: MEI.CAJ3SU-M+BAG
Cajon s obalem
- barva: Striped Umber
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

399 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)
 
MEINL CAJ3SU-M+BAG Traditional String Cajon with Bag - Striped Umber
 
Cajony s příznačným názvem řady Traditional String nabízejí tradiční afrokubánský zvuk ručně vyráběných perkusí. Ten je však možné i velmi snadno ovlivnit dle osobních požadavků. Nástroje tím získávají značnou univerzálnost použití a naleznou uplatnění v řadě hudebních stylů. Díky strunám na vnitřní straně hrací desky může hrana nástroje zdařile suplovat snare bubínek, zatímco středová část úderem plochou dlaně zastane funkci basového bubnu. Cajon se pyšní originálním designem a velkou konstrukční kvalitou. Součástí je praktický obal pro snadný přenos.
 
Vlastnosti
Přední deska působí nevšedním dojmem díky dřevu Striped Umber. Korpus je zhotoven z kaučukovníku brazilského. Nástroj nabízí překvapivě široké zvukové spektrum, které lze navíc libovolně upravovat dotahováním šroubků v horních rozích hrací desky. Na spodní straně ozvučné skříně je možné s pomocí imbusového klíče dotahovat struny, což ovlivní míru jejich zúčastnění na výsledném zvuku. Díky patentovanému systému se dají struny dokonce zcela zatlumit. Polstrované sedátko zajišťuje pohodlí perkusisty i při několikahodinovém hraní.
 
Specifikace
•    Rozměry: 11,75″ x 19,75″ x 12″
•    Materiál: přední deska: Striped Umber
  korpus: kaučukovník brazilský
•    Barva: Striped Umber, přírodní
•    Součástí obal
 
O značce Meinl 
Společnost Meinl se sídlem v německém městě Guttenstetten byla založena roku 1951 Rolandem Meinlem. První činel značky Meinl spatřil světlo světa sice už v roce 1952, sériová produkce však byla zahájena až o sedm let později, v roce 1959. Na začátku 70. let vstoupil do chodu společnosti Reinhold Meinl, syn zakladatele Rolanda Meinla, který se stal prezidentem společnosti a je jím dodnes. Sedmdesátá léta přinesla mnoho novinek – Meinl jako první začal činely označovat svým logem a prodávat je v kompletních sadách. K výrobě činelů začal navíc používat unikátní slitinu bronzu, díky které mají specifický zvuk. Se svými dvěma divizemi, Meinl Percussion, zaměřenou na perkuse a Meinl Cymbals, patří dnes společnost Meinl mezi hlavní producenty činelů a perkusí na trhu.