FRACTAL LIGHTS LED Matrix 3

Kód produktu: FRL.1910067
Otočné efektové světlo, světelný zdroj: 8 x 10W CREE LED RGBW, DMX 512
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 150 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

615 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)
 
FRACTAL LIGHTS LED Matrix 3
 
LED Matrix 3 z výrobních linek společnosti Fractal Lights je profesionální programovatelný efekt na bázi otočné laserové hlavy. Výkonné RGBW CREE LED diody ho předurčují k všestrannému použití při koncertech nebo klubových tanečních akcích. Uživatelsky příjemné ovládání, ať již přes DMX nebo manuálně, umožňuje rychlé naprogramování efektu. Díky tomu je možné jednoduše a bez problémů pomoci vytvořit ideální světelný podkres v závislosti na druhu produkce.
 
Vlastnosti
FRACTAL LIGHTS LED Matrix 3 se vyrábí v pevném kovovém obalu, který dostatečně chrání elektroniku přístroje i při častém transportu. Zařízení pracuje s celkem 8 světelnými LED diodami, každou o výkonu 10W. Efekt standardně komunikuje v DMX protokolu, k dispozici je 16 nebo 23 selektivních DMX kanálů. Vedle DMX může pracovat v automatickém režimu nebo, díky vestavěnému mikrofonu, v módu citlivém na zvuk.
 
Specifikace
•    Typ: RGBW LED světelný efekt s otočnou hlavou
•    Počet emitorů: 8
•    Výkon: 8 x 10W
•    Pracovní režim: DMX 512, Auto, Master/Slave, Sound
•    Vestavěný mikrofon: ano
 
O značce Fractal
Fractal Lights je mladá polská společnost specializující se na LED osvětlení. Její produkty nachází uplatnění na koncertních podiích i v pevných instalacích, tedy v barech, klubech, diskotékách, ale i v divadlech. Fractal Lights nabízí široké spektrum LED osvětlení: PAR světel, otočných hlav, RGB laserů a mnoha dalších světelných efektů včetně ovladačů a kontrolních jednotek. Všechny produkty jsou vyráběny za pomoci osvědčených technologií z prvotřídních materiálů, nabízejí tak profesionální kvalitu za velmi přijatelnou cenu.