ELECTRO HARMONIX Cathedral

Kód produktu: EHX.CATHEDRAL
kytarový efektový pedálový reverb
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 450 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

645 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Pedál Cathedral patří do série efektů Reverb. Jedná se o reverb z řad Electro Harmonix, který má pevnou kovovou konstrukci, šest potenciometrů, dva masivní spínače a čtyři vstupy na 6,3 jacky.


Efekt se stará o to, že vezme váš signál a dotvoří k němu vetší, nebo menší ozvěnu (echo). Ovládat ho můžeme pomocí pěti potenciometru: Pre-delay a Feedback se starají o množství echa, Damping/Tone určuje charakter tónu ozvěn, Reverb time časové prodlevy ozvěn a nakonec Blend, který se postará o celkovou výraznost efektu. Dále je zde potenciometr, který slouží jako přepínač mezijednotlivými módy: Grail spring- zvuk klasického Holy Grail, Accu spring - zvuk 17 palcového pružinového reverbu Accutronics, Hall - zvuk katedrály, Room - zvuk velké místnosti, Plate - simulace klasického reverbu ze 70. let, Reverse - unikátní reverzní reverb, Grail flerb - kombinace reverb a flanger a nakonec Echo - jednoduché digitální echo. Efekt má True Bypass a je napájen adaptérem, který je přiložen k balení.


Tento reverb je vhodný pro ty, kteří mají zájem vyzkoušet rozdílnou škálu ozvěn. To vše ve výborném zpracování a za skvělou cenu.