Sabian

  

Bubeníci a bubenice, v Music City právě vypukla akce, která zatraceně zvoní! 

Máte v plánu nákup nových činelů? 

Teď je ten pravý čas do toho praštit. Až do 30. září můžete mít k činelům značky Sabian druhý za polovinu ceny. Stačí zajít na některou z našich prodejen nebo na e-shop, vybrat si činel a k němu pak dle libosti další zvonivý kousek do páru. Levnější z nich dostanete za 50 % ceny, přičemž na dražší vám při registraci nadělíme slevu 6 %. 

 

Kanadská značka Sabian patří mezi čtyři největší světové výrobce činelů. Vyniká zejména mixem turecké tradice výroby a moderního přístupu k inovaci a experimentu. Založil ji v roce 1981 Robert Zildjian, který pochází ze slavné rodiny s hluboce zakořeněnou tradicí produkce činelů. Pestrá nabídka Sabianu pokrývá požadavky každého bubeníka, ať už má slabost pro ortodoxní turky, moderní a progresivní činely nebo netradiční efektové činely. Prokazuje to žánrová diverzita endorserů Sabianu. Řadí se mezi ně metalová ikona Mike Portnoy, funky groovař David Garibaldi, rockové hvězdy Neil Peart, Todd Sucherman nebo latin bubeník Alex Acuna či Jojo Mayer prezentující styly od jazzu až k experimentální elektronice. 

Stavte se v Music City poladit svůj činelový arzenál za fajnovou cenu. Akce platí na samostatné činely Sabian, které máme skladem, na ostatní produkty a činelové sety Sabianu se nevztahuje.

 

 

Jak takový činely zní, se můžeš podívat třeba na videu s Edou Štěpánkem: 

 

19.8.2019