Shure: Prémiový zvuk pro studio, podcast i na stage.

Někomu vyhovuje dobrý zvuk. Americká společnost Shure vám však poskytuje zvukový zážitek, který vás pohltí a inspiruje, již od roku 1925!

 
Mikrofony  

Zpěvové / mluvené slovo

Standardní mikrofony, jako jsou SM58, SM57 a mnoho dalších. Ideální pro hudebníky, zvukaře, moderátory, tvůrce podcastů, lektory, a všechny, kdo potřebují skvělý zvuk. Mikrofony Shure jsou vždy vyrobeny s největším důrazem na odolnost a vydrží tak celý život.

Nástrojové

Společnost Shure nabízí také kvalitní mikrofony určené pro pódiové ozvučování a studiovou práci. Kardioidní směrová charakteristika umožňuje přesné zaměření zdroje zvuku a předurčuje mikrofony k použití i v situacích s vyšším okolním hlukem.

Ať už si vyberete jakýkoli mikrofon značky Shure, vždy dostanete tu nejvyšší kvalitu, které profesionálové v oboru důvěřují již desítky let! 

 

Sluchátka  

Shure nabízí kompletní řadu sluchátek určených pro běžný poslech hudby, DJ´s a profesionální studiovou práci, vždy s důrazem na detail a kvalitu zvuku. V nabídce nalezente celouřadu in-ear sluchátek a náhlavních modelů a příslušenství.                                                                                                          -----

  Bezdrátové systémy

Jedny z nejoblíbenějších bezdrátových systémů na světě jsou bez debat ty od značky Shure. V nabídce naleznete velký výběr mikrofonních i nástrojových bezdrátových systémů, a to v kompletních setech i samostatně, bezdrátové mikrofony a potřebné příslušenství.                                                                                                    

In-Ear monitoring  

Pokud to s In-Ear monitoringem myslíte opravdu vážně, pak je Shure jasnou volbou. Díky dokonale čistému zvuku s vysokou schopností podání detailů spolehlivě uspokojí hudebníky a performery, od začátečníků až po profesionály a špičky ve svém oboru.                                                                        

  Podcasty

Tvoříte podcasty, účastníte se videokonferencí, jste rádi online se svými přáteli? Shure nabízí také vysoce kvalitní mikrofony a sluchátka uzpůsobené vašemu domácímu prostředí, kanceláři i studiu. Připojte se ke svému počítači a užívejte si křišťálově čistý zvuk, ať už jste kdekoli.

 

O značce:

Americká společnost Shure vám však poskytuje zvukový zážitek, který vás pohltí a inspiruje, již od roku 1925! Skutečný průlom přišel v roce 1939, kdy se zrodil první dynamický mikrofon 55H Unidyne, původně určený pro rozhlasová studia. Jeho inovovanou a zmenšenou verzi později proslavil Elvis Presley. Dalším milníkem byl rok 1965, kdy byl poprvé představen typ SM57. Dynamický mikrofon, který se díky svému čistému a přirozenému zvuku stal nejpoužívanějším nástrojovým modelem jak ve studiu, tak na pódiích.

Velký třesk však přišel v roce 1966, kdy Shure představil vokální dynamický mikrofon SM58, odolný typ s excelentní zvukovou kvalitou, která jej předurčila být nejrozšířenějším mikrofonem pro pódiové hraní. Své prvenství si mikrofon SM58 udržel dodnes. V devadesátých letech vstoupil Shure na pole bezdrátových systémů a postupně se stal také předním výrobcem v rychle rostoucí sféře in-ear monitoringu. Vedoucí pozici si na trhu bezdrátových systémů zachovává i ve druhé dekádě třetího tisíciletí.