Bezdrátové systémy Shure GLX-D+ Dual Band

Světoznámá značka SHURE představuje svůj zbrusu nový dvoupásmový (dual-band), digitální bezdrátový systém GLX-D+. Jedná se o dokonalé řešení pro hudebníky a performery, kteří chtějí bezdrátové připojení bez komplikací. Každá funkce je řízena zcela automaticky s precizní spolehlivostí, a její uživatel se tak může soustředit pouze na své vystoupení a výkon. Z bohaté nabídky variant si vybere každý kytarista i zpěvák!

Všechny varianty máme jako jediní v ČR od 1. 6. 2023 skladem.

Celá nabídka Shure GLXD+

 

Bez výpadků s pásmy 2,4 GHz i 5,8 GHz

Díky nové dvoupásmové, bezdrátové technologii dokáže GLX-D+ pracovat v pásmu 2,4 i 5,8 GHz, čímž více než zdvojnásobuje dostupnou šířku pásma, a zároveň inteligentně zabraňuje rušení pro spolehlivý zvuk bez výpadků.

Vysoká výdrž baterie

Systém je dodáván s lithium-iontovou baterií, která se vyznačuje inteligentním dobíjením s výdrží až 12 hodin provozu. A pokud potřebujete rychle dobít, na 1,5 hodiny provozu vám postačí 15 minut!

Široký výběr variant

Bezdrátové systémy GLX-D+ jsou k dispozici v několika řadách, s několika variantami mikrofonů včetně legendárního modelu Shure SM58®, s kytarovým pedálovým systémem, i v kombinaci s Frequency Managerem a směrovou anténou pro rackové systémy.

 

Upozornění: dvoupásmové vysílače a přijímače Shure GLX-D+ nejsou kompatibilní s předchozími bezdrátovými systémy GLX-D nebo GLX-D Advanced Wireless.

 

Tak se nevažte a vyberte si ten pravý bezdrátový systém pro vás!