Kariéra v Music City

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na doplnění těchto pozic:

Servisní technik

pracoviště: Louny

Hlavní náplň práce:

• opravy profesionální ozvučovací techniky – mixážní pulty, efekt. procesory, zesilovače, reprosoustavy

• diagnostika závad zařízení

• oprava do úrovně součástky

následná kontrola funkčnosti zařízení

Požadujeme:

vzdělání elektrotechnického směru

zkušenosti s prací v servisním oddělení alespoň dva roky

• orientace v mikroprocesorové technice, analogové technice (diagnostika)

samostatnost, spolehlivost, pečlivost

zkušenosti s prací v servisním oddělení výhodou

• příjemné/nekonfliktní vystupování

Nabizíme:

zázemí stabilní české společnosti podnikající v oblasti hudebních nástrojů a profesionální audiovizuální techniky
firemní benefity (stravenky, příspěvek na výuku Aj, Nj, příspěvek na fitness, zaměstnanecké slevy na zboží)

• přátelský kolektiv

možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

• možnost bydlení ve služební garsonce

pracoviště Louny

Nabídky se strukturovaným životopisem posílejte prosím na email hr@pmc.cz, do předmětu uveďte: Servisní technik

Asistent prodeje – kytary/baskytary

pracoviště: Praha – Music City

• asistence zákazníkovi při výběru zboží a zajištění technické podpory (i pro zákazníky ESHOPu)

• prodej zboží (včetně splátkového prodeje)

• zajištění chodu prodejny

• práce na pokladně

• spolupráce se skladem (příprava vystaveného zboží k expedici)

Požadujeme:

• vzdělání SOU/SŠ

• praxe na obdobné pozici

• výborná znalost sortimentu kytar/baskytar

• prodejní a komunikační dovednosti

• aktivní přístup

• zodpovědnost, spolehlivost, systematičnost a důslednost

• anglický jazyk na komunikativní úrovni

• znalost Helios Orange výhodou

Nabízíme:

• stabilní zázemí společnosti

• HPP v největší distribuční společnosti v oboru v ČR

• zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na výuku Aj a Nj, příspěvek na fitness, zaměstnanecké slevy na zboží)

• možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Nabídky se strukturovaným životopisem posílejte prosím na email hr@pmc.cz do předmětu uveďte: Asistent prodeje – kytary/baskytary