Focusrite Hitmaker Expansion

Světový leader zvukových karet Focusrite přichází s novým balíkem plug-inů!

 

Chcete si pořídit zvukovou kartu? A věděli jste, že firma Focusrite teď dává ke všem svým zvukovým kartám Scarlett a Clarett balík plug-inů Hitmaker Expansion a další vychytávky?

 

Jak vybrat zvukovou kartu

Možná už jste zaslechli, že pokud vybíráte zvukovou kartu, je dobré se kromě technických parametrů podívat i na dodávaný software. Rozdíly v tom, co ke zvukovce dostanete jsou totiž často větší, než by se mohlo zdát. A pokud vyberete správně, investice do zvukové karty se vám vrátí hned několikrát.

 

Focusrite naděluje software

Ve Focusrite to dobře vědí. Jejich zvukové karty jsou snad nejprodávanější na světě a jistě je to i proto, že kromě špičkového hardware nabízí také skvělý balík audio software. A co si pod tím představit? Jde o programy, pomocí kterých nahrávku v počítači zaznamenáte, sestříháte a pomocí efektů, tzv. plug-inů, jí dodáte profesionální lesk - a také zmixujete a zmastrujete – balík prostě obsahuje úplný komplet softwaru pro vytvoření nahrávky od A do Z!

 

Hitmaker Expansion – software v hodnotě 1300 €

Od října 2022 Focusrite nadělí ke všem zvukovým kartám Scarlett i Clarett balík plug-inů Hitmaker Expansion - a je opravdu je na co se těšit. Auto-tune, ekvalizér, simulace zesilovače Marshall, vynikající reverb, bicí, klavíry, simulace studiového pultu nebo dokonce platforma pro mastering a sdílení hudby. A to není vše. Při nákupu karet Scarlett dostanete i prvotřídní editační software Ableton Live 11 Lite a také zkušební verzi Pro Tools Artist bundle na 3 měsíce.

 

Zmastrujte svůj song a zveřejněte ho rovnou na Spotify

Na 2 měsíce také dostanete přístup do praktické aplikace LANDR, která vám pomůže s profi masteringem a pomocí které můžete jednoduše poslat svůj song třeba na Spotify! Můžete si tak vytvořit až 5 písní zdarma včetně publikace.

 

Auto-Tune

K jiné zvukové kartě tenhle plug-in nedostanete. Auto-Tune Access je odlehčená verze legendárního software, který z nezpěváků v minutě udělá zpěváky. A samozřejmě ho můžete ho použít i ke kreativním vokálním efektům á la Cher nebo Kanye West.

 

Relab LX480

Užijte si čtyři kouzelné reverby vymodelované podle zvuků používaných v legendárním newyorském studiu Hit Factory. Slyšeli jste nahrávky Rolling Stones, Bruce Springsteena, Kool and the Gang, Weeknd nebo Katy Perry? Pak jste nejspíš slyšeli tento reverb.

 

Marshall

Skvělý kytarový zesilovač přímo ve vašem počítači? Zapojte se přes svojí zvukovou kartu do hyperrealistické napodobeniny Marshall Silver Jubilee 2555, tedy moderní verze ikonické hlavy JCM800 a užijte si čistý zvuk, lahodný crunch i moderní hi-gain zkreslení.

 

Piano

Steinway, Yamaha, Rhodes. Zvuky těchto pian přinese do vaší produkce plug-in Addictive Keys. Stačí do počítače nebo karty zapojit klávesový midi kontroler a můžete jít na věc.

 

Bicí

Chcete své nahrávky opatřit bicími? S tímto plug-inem žádný problém. Ihned máte na dosah skvěle zaznamenaný zvuk bicích Tama a Pearl s činely Paiste a Sabian. Na začátek zde najdete i několik připravených beatů a efektů, které zvuk bicích dotáhnou k dokonalosti.

 

Profi mix

Až budete své stopy potřebovat smíchat, finální barvu jim můžete dodat pomocí profesionálního ekvalizéru a kompresoru Focusrite nebo dokonce použít virtuální předzesilovače z legendárního mixážního pultu. I své první nahrávky tak můžete obohatit zvukem profesionálního studiového vybavení, které má třicetiletou praxi na top světových deskách.

 

LANDR - instantní mastering

Na dva měsíce dostanete také přístup ke službě LANDR, kterou můžete použít pro profi mastering a své výtvory pomocí ní také rovnou pošlete do světa! Třeba na Spotify. V aplikaci navíc najdete další efekty pro mix a mastering, se kterými vám práce půjde pěkně od ruky.

Zní to dobře, že? Tak nezapomeňte, že tenhle skvělý balíček software dostanete ke každé kartě Focusite Scarlett (zde navíc ještě Ableton Live a Pro Tools!) nebo Clarett. Na trhu těžko najdete pro své první studio něco lepšího!