Letní výprodej se slevami až 60 % v plném proudu! Více v sekci ZDE.

Doprava ZDARMA

U nás dopravné neplatíte. Váš nový nástroj, aparát nebo cokoliv si u nás vyberete, v celkové hodnotě nad 3 000 Kč, vám doručíme zdarma. Tuto výhodu nabízíme vždy pro minimálně jeden druh dopravy s místem doručení na území celé České republiky.

Více informací
 

Záruka 3 roky ZDARMA

Nemějte o svůj nový nástroj či aparaturu strach. V Music City vám nabízíme zdarma nadstandardní záruku 3 roky na veškeré zboží zakoupené jak přes e-shop tak v prodejně. Pro 3. rok záruky platí stejná pravidla, jako pro běžné 2 roky záruky.

Více informací
 

Možnost vrácení zboží do 30 dnů ZDARMA

Chápeme, že vybrat si hudební nástroj, aparaturu nebo třeba efekt ke kytaře chvíli trvá a hned nepoznáte, jestli jste se rozhodli správně. Proto Vám nabízíme bezplatně možnost vrácení zboží bez udání důvodu zakoupeného přes e-shop až po dobu 30 dnů.

Více informací
 

MUSIC CITY záruka 5 let

Ochraňte své nástroje a aparaturu po dobu 5 let. Máte strach z poruchy nebo drahé opravy po skončení záruční doby? Prodloužením záruční doby na 5 let se těchto obav snadno zbavíte.

Více informací
 

Možnost vrácení zboží do 90 dnů

Je 30 dní na vyzkoušení málo? Někdy opravdu trvá, než se muzikant se svým nástrojem naladí na stejnou notu. Pokud se vám to stává, můžete si s nástrojem koupit i Music City záruku 5 let a v ceně získáte další 2 měsíce na rozmyšlenou!

Více informací
 

Nejlepší ceny

Děláme vše proto, abyste kromě perfektního servisu dostali i tu nejlepší možnou cenu na trhu. Utekla nám nějaká cena a našli jste lepší? Napište nám a uděláme maximum pro vaší spokojenost!

Více informací
 

Nákup na splátky

Potřebujete nutně nový nástroj, výkonnější zesilovač nebo mixážní pult, ale nemáte dost hotovosti? Nezoufejte, všechno se dá vyřešit, nabídneme vám výhodný nákup na splátky!

Více informací
 

Nákup se slevou

Studenti, kteří se na prodejně prokáží platnou kartou ISIC, dostanou speciální slevu 10%.

Více informací