Muzikantská HRABÁRNA vol. II

 

MUZIKANTSKÁ HRABÁRNA vol. II

 
 
 
 
  • Čtvrtek 24. 1. - 15:00 - 19:00h
  • Pátek 25. 1. - 10:00 - 19:00h
  • Sobota 26. 1. - 10:00 - 17:00h - na vše zbylé navíc 20% sleva
  • Kde: Music City Praha, Ocelářská 39 - u metra Českomoravská 
 
 
Ve dnech od 24. do 26. ledna provedeme opět čistku ve skladech a na prodejnách a jejich nežádoucí produktové osazenstvo vyskládáme na pultech a v koších v hudebním sále pražské prodejny Music City.
Prohrabat se tu můžete nástroji a nejrůznějším příslušenstvím, které už má zářez na pódiu nebo utrpělo nejrůznější šrámy, u některých kousků neslučitelné s dalším hudebním životem.
 
V Muzikantské hrabárně můžete za pár kaček pořídit třeba stylový kytarový stolek, nebo lampičku z bubínku, ale také třeba kytarové kombo s drobnými oděrkami, které má celý hudební život ještě před sebou. Navštívit můžete také koutek, který zde bude vymezen našemu butikovému hudebnímu bazaru nebo se stavte jen na pokec a na kafe s muzikanty.
 
 
 
 
 
Muzikantskou hrabárnu spustíme ve čtvrtek 24. ledna v 15:00h a bude pro vás otevřená do soboty 26. ledna během standardní otevírací doby prodejny. V sobotu navíc na veškeré zboží z Hrabárny uvalíme skvělou 20% slevu a nakoupit tak můžete opravdu za pár kaček. Zachráníte hudební vysloužilce před nedůstojnou penzí na smetišti?
 
Na zboží v akci "Hrabárna" se nevztahují jakékoliv další slevy či akce.