Hudba Vánoc v Music City

 

 
Obdarovat své blízké hudebním nástrojem nebo jinou hudební pomůckou je skvělý nápad. Aby ale celá vaše předvánoční snaha nepřišla nazmar a Štědrý večer provázela očekávaná vánoční pohoda, měl by váš dárek být připravený k akci hned po svém rozbalení, ideálně v kompletním setu.
 
V Music City myslíme na všechny a připravili jsme nástrojové balíčky, které pod stromečkem udělají radost, bubeníkům, zpěvákům, kytaristům, pianistům, ale i vyznavačům kvalitního poslechu reprodukované hudby. Stačí jen rozbalit a můžete sypat jednu koledu za druhou rovnou pod stromem.
 
K nákupům nad 1 000 Kč vám navíc nadělíme plátěnou tašku s logem Music City zdarma.
 
 
 

Kompaktní pianista s orchestrem 

 
 

Kdy a jak začít s hrou na klavír? Třeba o Vánocích! Digitální piano Casio Compact CDP-230 má všechny atributy akustického piana doplněné o řadu užitečných funkcí. Nástroj má kompaktní rozměry, ovšem klaviaturu s 88 klávesami plné velikosti s vyváženou kladívkovou mechanikou a třemi stupni citlivosti dynamiky úhozu. Nabízí 700 zvukových rejstříků, efekty, metronom a výukové režimy pro úplné klavírní elévy. Pod vánoční stromek vám může přicestovat v setu se stojanem a přepravním obalem.

 
Standardní cena: 14 275,- Kč
 
Cena zvýhodněného setu: 10 990,- Kč 
 
+ dárková taška Music City
 
 
 
 

Mikrofonní zpěvová sada

  
 

 AKG P5 S je dynamický mikrofon určený pro ozvučení sólového zpěvu. Disponuje silným přirozeným zvukem a bez zkreslení umí zpracovat vysoký akustický tlak. Má superkardioidní směrovou charakteristiku a je odolný vůči zpětné vazbě. V tomto vánočním setu je v triu s robustním stojanem On Stage a propojovacím XLR kabelem Adam Hall série 3 Star.

 
Set obsahuje:
Standardní cena: 2 145,- Kč
 
Cena zvýhodněného setu: 1 540,- Kč
 
+ dárková taška Music City
 
 
 
 

Youtuberský mikrofon se sluchátky

 
  
 

MXL Tempo je kondenzátorový mikrofon s kardioidní charakteristikou a USB rozhraním, který umožňuje záznam zvuku přímo do počítače. Snadná konektivita prostřednictvím USB, schopnost komunikovat s řadou DAW programů a kompatibilita s Windows i Mac OS spoluutvářejí skvělý nástroj pro youtubery. Ve vánočním setu je v tandemu s dynamickými sluchátky LD Systems HP500.

 
 
Dárek v hodnotě: 599,- Kč
 
+ dárková taška Music City
 
 

Gramofonní set se sluchátky

 
 
 
 

HI-FI gramofonům umíráček zdaleka ještě neodzvonil. Naopak! Poslech hudby z vinylů je opět v kurzu a značka ION ho umí zprostředkovat na jedničku. Nostalgickou atmosféru skladeb okořeněných praskáním gramodesek můžete navíc pomocí převodníků vybraných modelů zachovat také v digitální podobě v počítači. Ke gramofonům ION vám nadělíme dynamická sluchátka LD Systems HP500.

 
Set obsahuje:
 
Dárek v hodnotě:  599,- Kč
 
+ dárková taška Music City
 
 
 
 
 

El. bicí sada s paličkami a sluchátky

 
 
 
 

Elektronické bicí jsou oblíbené mezi bubeníky z řad profesionálních hráčů zejména kvůli zvukové variabilitě a snadnému nastavení během zvukových zkoušek. Úplným začátečníkům přijdou vhod výukové režimy některých sad, skladné rozměry a také minimální hlučnost padů, díky které mohou cvičit třeba i v noci v paneláku. Elektronickou soupravu Alesis si ve vánočním setu můžete odnést s dynamickými sluchátky LD Systems HP500 a hikorovými paličkami Vater.

 
Set obsahuje:

Dárek v hodnotě: 878,- Kč
 
+ dárková taška Music City 
 
 
 

Akustická kytara pro elévy

 
 
 

Série akustických kytar PRO-1 z výrobních linek Epiphone je pro začínající kytaristy vstupní bránou do světa tónů kovových strun. Díky unikátnímu profilu krku, větším pražcům, kratší menzuře a tenčím strunám představuje řadu extrémně snadno hratelných nástrojů. Pod vánočním stromkem to PRO jedničkám sluší nejvíc pohromadě s ladičkou Aroma AT-355, popruhem Planet Waves a s navíjecí kličkou na struny Dunlop 105.

 
 
Set obsahuje:
Dárek v hodnotě: 498,- Kč
 
+ dárková taška Music City
 

Akustická kytara pro pokročilé

 
 
 

Japonské kytary Takamine jsou vyhlášené svou spolehlivostí, kvalitou řemeslného zpracování a v první řadě zvukem. Drednought GD20 má vrchní desku z cedru a krásný zvonivý zvuk bohatý na hlubší středy. Uložte ho pod strom s ladičkou Aroma AT-355, popruhem Planet Waves, navíjecí kličkou a čističem na struny značky Dunlop a sadou sběratelské edice trsátek s vyobrazením Boba Merleyho.

 
Set obsahuje:
Dárek v hodnotě: 833,- Kč
 
+ dárková taška Music City
 
 
 

Elektrické kytary s výbavou

 
 
 

První kytara může hrát skvěle, a přitom nemusí Ježíška zruinovat. Modelové série Les Paul Special VE od Epiphonu a Fender Squier Bullet vycházejí ze svých slavnějších předloh z dílen Gibson a Fender a dohromady představují nástroje, kterým sedne jakýkoliv hudební žánr. Přibalte k některému z nich popruh Planet Waves, ladičku Aroma AT-355, navíjecí kličku na struny a vánoční prezent pro začínajícího kytaristu si můžete v seznamu dárků odškrtnout.

 
Set obsahuje:
Dárek v hodnotě: 498,- Kč
 
+ dárková taška Music City
 
 

Kompletní akustické bicí

 
 
 

Nákup bicí soupravy není jen tak. Většinou se totiž prodávají v shell setech, tedy jako samotné korpusy bez hardwaru, snare bubínku a činelů. Bicí sada Mapex Tornado ovšem představuje komplet připravený okamžitě přijímat rány. Devítivrstvé korpusy z výběrového dřeva topolu jsou v sadě určené začátečníkům připravené v plné polní s hardwarem včetně stoličky, s malým bubnem, s činely a paličkami. Tornáda stačí jen postavit, pohodlně se usadit a praštit do toho.

 
Set obsahuje:
 
Dárek v hodnotě: 1 680,- Kč
 
+ dárková taška Music City
 
 
 
Akce platí do 24. 12. 2018 nebo do vyprodání zásob. Na tuto speciální nabídku se nevztahují žádné další akce či slevy. V případě e-shopových objednávek stačí, když do poznámky napíšete heslo " Hudba Vánoc" a naši kolegové vám přidají vybrané dárky do objednávky.