Benny Greb - bubenický workshop

 
       
 
         Otevřete své diáře, otočte na stránku s datem 22. dubna 2018 a pište si červenou tužkou: „Dnes od 19.30 do 21.00 budu na workshopu Bennyho Greba!“ Ten proběhne v rámci seriálu Drum Camp Prague 2018 v klubu pražské prodejny Music City.
 
 
         Benny Grab se hře na bicí nástroje věnuje od šeti let a první lekce začal navštěvovat ve svých dvanácti. Vystudoval hudební školu v Dinkelsbühlu a poté v Hamburku, kde nyní žije. Zpočátku své bubenické kariéry nacházel zálibu v žánrech jako new wave, punk a rock, aby se později propracoval k jazzu. Vídat ho tak můžete po boku rockerů Stoppok nebo The Ron Spielman Trio, ale také ve společnosti jazzových seskupení The Benny Greb Brass Bannd a Sabri Tulug Tirpan. Zároveň také spolupracuje s orchestrem NDR na Projektu Frank Zappa. Benny je endorserem značek Sonor a Meinl a zároveň vyhledávaným hudebním lektorem a pedagogem. Je také autorem uznávané videoškoly The Language of Drumming.
 
 
         22. dubna máte jedinečnou možnost potkat se s ním v Music City osobně a čerpat z jeho bohatých hudebních zkušeností. Nenechte nic náhodě a registrujte se předem na e-mailu seminarmc@centrum.cz s uvedením předmětu Benny.
 
 
         Přijďte se podívat, jak se bubenické věci mají 22. dubna v 19.30 do Music City.
 
  • Neděle 22.4.2018
  • Music City - Ocelářská 39, Praha 9 (metro Českomoravská)
  • Start 19:30h
  • Vstup 200,- Kč
  • Registrace na: seminarmc@centrum.cz