Kawai KDP75: Digitální piano do 20 000 Kč

Kawai KDP75 - Kvalitní Dostupné Piano

 

Digitální piano Kawai KDP75 je nejnovějším přírůstkem do vysoce respektované řady oceňovaných digitálních pian Kawai, který kombinuje autentickou klaviaturu s váženými klávesami a realistický zvuk klavíru v atraktivním, přitom cenově dostupném balení.

 

Klaviatura KDP75 je vybavena 88 klávesami s odlehčenou gramáží a reaguje jako skutečná akustická klaviatura. Nástroj je také vybaven připojením USB-MIDI, vestavěnými lekcemi a praktickým rekordérem skladeb. Je proto ideální volbou pro začátečníky nebo zkušenější hráče, kteří hledají druhé piano pro tiché cvičení se sluchátky.

 

Realistický zážitek ze hry

Klaviatura KDP75 s mechanikou Responsive Hammer Compact (RHC) byla vyvinuta tak, aby reflektovala hru na akustický klavír.  Vysoce ceněná konstrukce klaviatury RH zajišťuje konzistentní pohyb v obou směrech, zatímco vylepšený tlumicí materiál pomáhá snižovat hluk klaviatury, což vede k hladkému, přirozenému a vysoce autentickému zážitku ze hry na klavír.

 

 Zvuk jako z koncertního sálu

Koncertní křídlo Shigeru Kawai SK-EX získalo pověst "předního japonského klavíru", zdobí pódia koncertních sálů a hudebních institucí po celém světě a sklízí všeobecné uznání pro svou výjimečnou čistotu a dynamiku. Proto je tato specifikace užívána i u digitálních pian značky Kawai.

 

 Elegantní design a funkčnost

Elegantní model KDP75 obsahuje také řadu praktických digitálních funkcí. Výběr různých hlasů nástroje, vestavěné skladby pro výuku, možnost nahrávání a přehrávání vlastní hry jsou jen některé z mnoha funkcí přístupných v diskrétně umístěném ovládacím panelu. Funkce USB-MIDI pak umožňuje snadné připojení nástroje k počítači a dalším zařízením.

 

Jednoduchý a atraktivní design

Klavír je vybaven výsuvným krytem, který chrání klaviaturu před prachem, a širokou notovou opěrkou, kterou lze složit, pokud není potřeba. S kompaktní hloubkou jen něco málo přes 40 cm je KDP75 vhodný i do bytů a jiných úzkých prostor.

 

 Dostupné v moderních provedeních

Model KDP75 je k dispozici ve dvou atraktivních provedeních: černém Embossed Black a bílém Embossed White, které umožňují hudebníkům sladit piano s moderními i klasickými interiéry.

Hlavní výhody digitálního piana Kawai KDP75

    Cenová dostupnost

    Vylepšená odezva kláves Hammer Compact

    Zvuky klavíru Shigeru Kawai SK-EX, plné vzorkování 88 kláves

    Působivý 18W stereo zesilovač a systém reproduktorů

    Pohodlné připojení USB-MIDI pro počítače a chytrá zařízení

    Podpora aplikací PianoRemote a PiaBookPlayer pro iOS/Android

    Vestavěné etudy Burgmüller, Czerny, Beyer a výukové skladby Alfred

    Vylepšený zvuk sluchátek SHS s nastavením typu sluchátek

    Kompaktní design dostupný ve dvou moderních provedeních

 

Digitální piano Kawai KDP75 je zkrátka ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní digitální piano za dostupnou cenu. Váháte? Přijďte k nám na prodejnu do Prahy nebo Uherského Hradiště a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži!