KAWAI - DIGITÁLNÍ PIANO PRO KAŽDÉHO

Hledáte digitální piano pro začátečníka? Nebo pokročilý nástroj, který nahradí akustické piano? Zkuste digitální piana Kawai. Potěší vás vynikajícím zvukem i luxusním designem a v široké nabídce nástrojů si vybere opravdu každý milovník klávesových nástrojů.

Historie firmy Kawai sahá až do roku 1927 a pro svou kvalitu a věrný zvuk se její nástroje staly jasnou volbou nadšených hráčů, studentů i profesionálů na celém světě. Digitální piana Kawai najdete na koncertních pódiích i v domácnostech a oblíbená jsou i mezi učiteli a žáky ZUŠ (Základních uměleckých škol).

Jak vybrat digitální piano?

Vybrat digitální piano nemusí být žádná věda. Kvalitní digitální piano už dnes pořídíte i s velmi příznivou cenovkou. A oproti tomu klasickému má hned několik výhod. Nikdy se nerozladí, nabízí více zvuků a kromě zabudovaného ozvučení lze využít i sluchátka.

Při výběru je dobré se zaměřit na kvalitu zvuků, mechaniku a doplňkové funkce, jako třeba Bluetooth nebo vzdělávací programy, které jsou vhodné pro cvičení.

I u nákupu digitálního piana platí, že nejlepší je si nástroj vyzkoušet přímo na prodejně. V případě značky Kawai si ale můžete být vždy jisti tím, že nešlápnete vedle.

1. Řada Kawai KDP - digitální piano pro začátečníky

Řada Kawai KDP nabízí základní model digitálního piana, které je vhodné jako první nástroj nebo pro hobby hráče. Nabízí řadu zvuků včetně věrné reprodukce koncertního křídla, kladívkovou mechaniku a možnost propojení s výukovými aplikacemi. A nesmíme zapomenout ani na promyšlený design, díky kterému bude piano ozdobou každé místnosti. Ne nadarmo je Kawai KDP120 v této kategorii nástrojů nejprodávanějším modelem.

Digitální piana Kawai KDP teď navíc pořídíte i ve výhodném setu s židličkou a sluchátky.

   

2. Řada Kawai CN - digitální piano pro pokročilé

Myslíte to vy nebo vaše děti s hraním vážně? Modelová řada CN nabízí vylepšenou klaviaturu a kladívkovou mechaniku s protizávažím, která ještě více přibližuje pocit ze hry odezvě klasického piana. Nádherné zvuky včetně dvou koncertních křídel nabízí zdroj nekonečné inspirace, a s výukovými etudami vám cvičení půjde samo.

   

3. Řada Kawai CA - digitální piano pro náročné

Modelová řada CA už nabízí téměř autentický pocit ze hry jako v případě klasického piana. Klaviatura z pravého dřeva se systémem závaží věrně simuluje i takové detaily jakými je drobná změna ve zvuku piana při puštění klávesy. Technologie Progressive Harmonic Imaging pak simuluje vzájemné vlněné strun při souhře několika tónů a prostorový zvuk si užijete i při poslechu sluchátky.

   

4. Řada Kawai Novus - když chcete létat

Představte si možnosti digitálního piana s naprosto realistickým ovládáním dusítek pomocí pedálů. Digitální piano Novus představuje naprostou špičku technologického vývoje, a ačkoliv v něm nenajdete skutečné struny, celý proces práce s pedály byl do digitální podoby přenesen natolik věrně, že nad tím zůstává rozum stát. Toto je nástroj pro skutečné umělce.

   

5. Řada Kawai DG - digitální křídlo

Chcete mít ze hry top akustický i vizuální zážitek? Digitální křídlo DG30 vás nadchne. Tento luxusní nástroj nabízí nejpropracovanější klaviaturu Responsive Hammer III pro naprosto autentický zážitek ze hry, zvuk tří koncertních křídel, která byla v různých dynamikách precizně nahrána tón po tónu i funkci „virtuálního technika”, díky níž si můžete detailně nastavit pokročilé parametry jako zvuky odskoku nebo měnit ladění jednotlivých „strun”. Luxusní design pak nikoho nenechá na pochybách, že to s hraním myslíte opravdu vážně.

   

DIGITÁLNÍ STAGE PIANA

6. Řada Kawai ES - stage piano pro začátečníky

Stage piano je digitální piano v kompaktnějším provedení, které doma zabere méně místa a je vhodné i pro použití na koncertech. Stejně jako v případě digitálního piana nabízí piana ze série ES plnohodnotnou kladívkovou mechaniku, zvuk koncertního křídla i propojení s aplikací pro cvičení a nastavení parametrů.

   

7. Řada Kawai MP - profesionální stage piano

Pro profesionální hráče je určena série Kawai MP. Nabízí vyváženou klaviaturu, která je v případě vyššího modelu dřevěná, autentickou odezvu a především rozšířené možnosti ovládání nejrůznějších parametrů v reálném čase. Kromě zvuku pian je k dispozici také řada zvuků elektrických pian, efekty a praktické možnosti organizace zvukových bank.

   

Pokud jste dočetli až sem a stále si s výběrem digitálního piana nevíte rady, budeme se na vás těšit na některé z prodejen Music City v Praze, Brně a Uherském Hradišti, kde vám s výběrem digitálního piana rádi poradíme.

  Digitální piana Kawai