HYVIBE - CHYTRÁ KYTARA SNADNO A RYCHLE

S revolučním systémem HyVibe budete za krále i u táboráku!

HyVibe HyV/H1-1 je revoluční předzesilovač s vlastní efektovou sekcí určený pro instalaci přímo do akustické kytary, kdy tělo kytary funguje zároveň jako reproduktor. To znamená, že nemusíte tahat žádné kombo natož efekty, vše máte přímo v kytaře.

Obsahuje až 8 efektů včetně ladičky nebo looperu.

Vlastní efektový procesor obsahuje 8 efektů, reverb, chorus, delay, tremolo, octaver, phaser a distortion, které lze editovat přes mobilní aplikaci. Nechybí ani ladička, metronom a looper. Svůj zvuk tak snadno podpoříte zvoleným efektem a vaše prezentace tak dostane nový hudební rozměr.

Hrajte přímo do oblíbené písničky.

Díky technologii bluetooth můžete zařízení HyVibe jednoduše spárovat se svým mobilním zařízením a hrát tak společně s přehrávaným hudebním podkladem nebo oblíbenou skladbou. Stačí si vybrat uloženou písničku nebo využít streamovacích služeb.

Na jedno nabití až 10 hodin.

Napájení obstarává vyměnitelná Lithium-ion baterie, kterou lze dobíjet pomocí přiloženého USB kabelu. Doba provozu při plném nabití je až 10 hodin, což pohodlně obsáhne několik vystoupení nebo nekonečný večírek.

Instalace přímo do kytary.

Systém HyVibe se instaluje přímo do kytary, což doporučujeme nechat na odborníkovi, protože v kytaře je potřeba vyříznout otvor pro obslužnou jednotku a panel pro vstupy, tak ať si nevratně nepoškodíte svou kytaru. Music City pro své zákazníky tuto službu nabízí, více informací naleznete – zde.

S HyVibe v kytaře budete mistry i bez elektriky.

S HyVibe budete za krále v hospodě, u táboráku i na pódiu, vždy a všude i bez elektriky. My jsme tento systém nainstalovali do akustické kytary Sigma DT-42 a nechali ho otestovat Pavlem Marcelem. Jak to dopadlo uvidíte v následujícím videu.

 

 

HyVibe k dispozici zde:

HYVIBE HyV/H1-1 System Installation Kit

HYVIBE HyV/H1-1 System Installation Kit

Akustický předzesilovač s vlastní efektovou sekcí určený pro instalaci přímo do kytary, kdy tělo kytary funguje zároveň jako reproduktor. FX procesor obsahuje 8 efektů včetně Looperu, ladičky...

9 990 Kč
Skladem
Tento produkt je na skladě a může být okamžitě expedován.