GRETSCH G5715 Lap Steel - Black Sparkle

Kód produktu: GRT.251-5902-518
elektrická kytara - Lap steel
- Black Sparkle
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 11 210 Kč
Běžná cena 12 490 Kč
Ušetříte 1 280 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

1 121 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)

Gretsch G5715 Lap Steel - Black Sparkle
Model G5700 Lap Steel je řazen do řady nástrojů Electromatic Collection. Z široké palety nástrojů této série si vybere jak začínající hráč, tak i profesionál.

Tělo tohoto nástroje, vhodného především pro hudební styly jakými je country a folk, je vyrobeno z matného urethanu a k dostání je ve dvou variantách povrchových úprav - třpitivá černá (Black Sparkle) a tabákově hnědá (Tobacco), obě verze s chromovaným hardware.

Nástroj je osazen osmadvaceti pražci, přičemž šířka nultého je 48 mm. Menzura pak dosahuje 572 mm. O snímání zvuku se stará jeden jednocívkový snímač Gretsch Single-Soil. Charakteristika výsledného tónu je ovládána pomocí dvou potenciometrů (hlasitost a tónová clona).

Gretsch
Prvopočátky firmy Gretsch sahají do roku 1883, kdy sedmadvacetiletý německý imigrant Friedrich Gretsch založil v Brooklynu obchod s hudebními nástroji „The Gretsch Company". Za 130 let existence si značka vydobyla své nezastupitelné místo v historii hudebního průmyslu řadou novinek a inovací. V dnešní době pak je známá především svojí produkcí kytar, basových kytar a bicích nástrojů. Mezi hráče, kteří důvěřují právě kytarám této značky, patří například Billy F. Gibbons (ZZ top), Malcom Young (AC/DC), či Bruno Mars.