BLACKSTAR Super FLY Combo

Kód produktu: BLS.315954
Kytarové kombo s bateriovým napájením, výkon: 12 W, reproduktory: 2x 3", 2 kanály (mikrofonní / nástrojový), 2x 2pásmový ekvalizér, reverb, bluetooth, sluchátkový výstup
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 590 Kč
Běžná cena 5 690 Kč
Ušetříte 100 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

559 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)
 
BLACKSTAR Super FLY Combo
 
Kombo Blackstar Super Fly vychází z přenosného modelu Blackstar Fly a oproti svému menšímu předchůdci nově nabízí dva nezávislé vstupy pro mikrofon a kytaru s vlastní ekvalizací a reverbem. Společnost Blackstar do svého aparátu zakomponovala také bluetooth rozhraní pro bezdrátové připojení chytrých zařízení. Aparát je vhodný pro užití s elektroakustickými a elektrickými nástroji. Nová verze komba Blackstar Super Fly je ideálním společníkem pro cestující a pouliční hudebníky.
 
Vlastnosti
Blackstar Super Fly je 12W přenosné kombo se dvěma 3“ reproduktory s plným rozsahem a funkcí bluetooth. Aparát má 2 separátní vstupy pro mikrofon a kytaru, každý s vlastním dvoupásmovým ekvalizérem a reverbem. Zvuk kytary je dále možné upravovat potenciometrem pro gain a přepínačem electric/acoustic. Do prvního kanálu lze zapojit mikrofon prostřednictvím 6,3mm line in nebo XLR konektoru. Na horním panelu je umístěn potenciometr pro hlasitost, výstup pro sluchátka, vstup pro mp3 přehrávač a tlačítko pro aktivaci bluetooth. Aparát je možné provozovat 8 bateriemi typu AA nebo prostřednictvím volitelné powerbanky PB-1, se kterou je zařízení schopno až devítihodinového provozu. Kombo je vybaveno stojánkem, pomocí kterého lze regulovat jeho náklon.
 
Specifikace
•    Typ: přenosné kombo
•    Reproduktor: 12 W, 2 x 3“ reproduktor
•    Počet kanálů: 2 kanály – mikrofon a kytara (akustický režim/elektrický režim)
•    Ovládání: gain, bass, treble, reverb
•    Vstupy: 2 x line in, XLR, mp3
•    Bluetooth
•    Nabíjení: 8 x AA baterie, volitelná powerbanka PB-1
•    Barva: černá
 
O značce Blackstar 
Značka Blackstar vznikla v roce 2004 v anglickém městě Northampton. Čtveřice přátel a muzikantů s dlouholetými zkušenostmi s vývojem kytarových aparátů hledala, našla a přijala novou výzvu. Tou byl vývoj inovativních kytarových zesilovačů a pedálů, které by svým uživatelům dokonale sedly a poskytly jim ideální prostředek k hudebnímu sebevyjádření. Za tímto účelem se začali scházet v zahradní boudě kde dva a půl roku usilovně pracovali na technickém vývoji svého snu, aby v březnu roku 2007 mohli na hudebním veletrhu Musik Messe v německém Frankfurtu oficiálně představit první aparát značky Blackstar. Od té doby se mladá společnost přesunula ze zahradního domku do vlastních kanceláří rozšířených o zvukové laboratoře a studio a doplnila svůj tým o další talentované členy. Současný hudební trh pravidelně zásobují kvalitními kytarovými aparáty, jejichž zvuku se těší taková hudební jména, jako jsou Gus G, Neal Schon (Journey), Silenoz (Dimmu Borgir) a James Dean Bradfield (Manic Street Preachers)