Výhodné balíčky pro malé muzikanty

Milí rodičové,

začátek roku se nezadržitelně blíží, proto se včas nezapomeňte vybavit arzenálem hudebních nástrojů do ZUŠek, školek, kroužků, i na soukromé lekce. A pozor! Právě řešíte stejný problém, jako rodiče Hendrixe, Bonhama nebo Herbieho Hancocka. Abyste se v záplavě nástrojů neztratili, vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější z každé kategorie a dali je i s příslušenstvím do výhodných balíčků.

 

PRO MALÉ KYTARISTY

Klasika nebo elektrika? V našich balíčcích najdete obojí. A s osvědčenými značkami Cordoba a Ibanez určitě při výběru nešlápnete vedle. Klasické kytary jsou k dispozici ve standardní nebo ¾ velikosti a v příslušenství rovnou najdete ladičku, podnožku i balení náhradních strun. Malé rockery potěší elektrická kytara Ibanez v balení s kombem a příslušenstvím, která určitě v koutě opřená nezůstane.

   

PRO MALÉ KLÁVESISTY

Při prvních krůčcích po klaviatuře můžete volit mezi klávesami nebo digitálním pianem. Klávesy umožňují osahat si základy nástroje, mají spoustu zvuků a zábavných funkcí a příliš vás nezruinují, pokud si s tímto nástrojem dítě nakonec nesedne.

Digitální nebo stage piana nabízí díky kladívkové mechanice podobný zážitek jako klasické piano a mají oproti němu hned několik výhod: více zvuků, možnost hrát na sluchátka, nemusí se složitě a draze ladit a doma nezaberou příliš místa. Mezi příslušenstvím najdete v našich balíčcích sluchátka, stojany nebo stoličku.

   

PRO MALÉ BUBENÍKY

Pokud máte doma malého bubeníka, máme pro vás dobrou zprávu! V naší nabídce totiž kromě klasické bicí sady najdete i elektronické bicí, na které se dá celkem v klidu cvičit i doma, mají spoustu moderních funkcí a v balíčku je rovnou dáváme i se sluchátky. Talent vašeho dítěte se tak může přirozeně rozvíjet i bez vašeho tiku v oku.

   

PRO VŠECHNY MALÉ HUDEBNÍKY

Zobcová flétna je tou nejlevnější vstupenkou do okouzlujícího světa hudby. Dá se na ní poměrně lehce naučit, je skladná a vaše dítě si díky ní skvěle procvičí poslech, koordinaci i jemnou motoriku. Pro větší fajnšmekry tu máme i příčné flétny!