Workshop - ukulele

 

 

UKULELE – svezte se na vlnách tónů Havaje 

KDE: Music City Praha (Ocelářská 937/39) - sál 1. patro

KDY: 23. 10. 2019 od 18:00

VSTUPNÉ: 150 Kč

ZDE.

 

Milí muzikanti,

jsme rádi, že letos už podruhé můžeme zvolat aloha! a pozvat Vás na workshop věnovaný ukulele. Workshop určený začátečníkům i mírně pokročilým proběhne 23. října v hudebním sále Music City od 18 hodin a povedou ho opět Jirka Hunyady a jeho host Jack Ukulele.

Lektoři Vám v průběhu večera poradí s výběrem ukulele, ukážou jeho správné držení, základy rytmiky a první akordy. Zkušenějším hráčům představí techniky jako je fingerstyle a další prvky, které mohou celkově obohatit hru. Na své si přijdou děti i dospělí, protože ukulele je nástroj opravdu pro každého. Pro účastníky workshopu máme k zapůjčení kvalitní ukulele kalifornské značky Cordoba.

Pozor! Pro veliký zájem o minulý ukulele workshop je na tuto akci nutná registrace a počet míst je omezený na 20.

Vstupenky na workshop v hodnotě 150 Kč koupíte ZDE.
Nákupem vstupenky zároveň provedete registraci.

Kdo je Jirka Hunyady?

Hudbě se se věnuje více než 20 let, v současné době profesionálně. Působil jako lektor v Domě dětí a mládeže v Praze 8, kde vyučoval děti i dospělé a dva roky pracoval jako vedoucí hudebního oddělení. Absolvoval kurzy pedagogiky a muzikoterapie, vedl projekty hudebních dílen v neziskových organizacích zaměřených na podporu života lidí s fyzickým i mentálním postižením. V současné době se věnuje především výuce ve svém vlastním projektu Hudebna.com. 

Přijďte si prodloužit letní náladu za doprovodu nástroje, který je neodmyslitelně spjatý s atmosférou havajských ostrovů. Začátečníkům pomůžeme v prvních krocích, pokročilým pomůžeme zdokonalit hru.  

 

V den workshopu, tedy 23. 10. 2019 pro vás budeme mít zvýhodněnou nabídku:

 

Partneři workshopu: 

 

 

7.10.2019