PRVNÍ EKOLOGICKÉ PLÁTKY PRO SAXOFON A KLARINET NA SVĚTĚ!

Sháníte nové plátky pro váš saxofon nebo klarinet? Značka D'Addario uvádí na trh novinku - první a jediné přírodní plátky na světě, které jsou vyrobeny z ekologicky vypěstované třtiny. Při pěstování této suroviny nejsou používány žádné pesticidy, chemikálie ani syntetická hnojiva, což výrobce dokládá mezinárodní certifikací.

D´Addario myslelo i na problém s plastovými pouzdry, při jejichž výrobě vznikalo ročně asi 30 tun odpadu. Nové plátky jsou proto baleny v pevném kartonovém pouzdře a jsou chráněny 100% biologicky rozložitelným obalem.

Digitální technologie nové generace plátků D´Addario Organic navíc zajišťuje, že každý plátek je naprosto stejný. Výrobce tak nabízí plátky s bezkonkurenční konzistencí a poskytuje nejvyšší úroveň komfortu pro hráče, pedagogy i studenty.

V nabídce nalezete plátky pro sopránový, altový, tenorový a barytonový saxofon, vždy ve třech variantách - měkký, střední a tvrdý (soft / medium / hard), v provedení Filed nebo Unfiled. Stejně tak pro klarinet si můžete vybrat plátky v požadované tvrdosti.

Přírodní plátky D'Addario vás přesvědčí svou kvalitou, a navíc šetří planetu! Přesvědčte se sami.