Otevřeli jsme novou prodejnu v Uherském Hradišti!

 

Na den dětí, v sobotu 1. června 2024 jsme slavnostně otevřeli novou pobočku obchodu s hudebními nástroji Music City. Ta se nachází v ulici Dlouhá 688, a nahradí tak stávající prodejnu v Prostřední 133.

Dveře nové prodejny se otevřely v 9:30 po symbolickém přestřižení pásky a celý prostor se hned příjemně zaplnil. To platilo v podstatě celý den a všude byl ten správný šrumec. Ve dvoře před showroomem pian byl přichystán dětský koutek s oblíbenými aktivitami. Hlavní program však probíhal v prodejně u kytar, kde se hlavního slova ujal moderátor Tommy a naši hvězdní kmotři.

Jako první přišel na řadu baskytarista a zpěvák Bruno Kovařík, který má k uherskohradišťské prodejně velmi blízký vztah. Povyprávěl nám nejen o letech v legendární kapele Krabathor, ale i o dalších plánech jeho současné formace Hypnos.

Jako druhý popřál nové prodejně kytarista britské skupiny Cradle of Filth Ashok. Ten se nejvíce rozpovídal o kytarách a spolupráci s firmou Schecter, jejíž je firemním hráčem.

Třetím kmotrem se k naší radosti stal skutečný Hradišťan! Houslista a zpěvák Jiří Pavlica z uskupení Hradišťan si pro nás, společně se svým kolegou a klávesistou Josefem Fojtou, připravili pár folklorních písní, při kterých se prodejna naladila do veselé, a i skoro až nostalgické noty.

Jako poslední z čestných kmotrů se svého prostoru ujal skvělý kytarista a hvězda našich YouTube recenzí Pavel Marcel. Pavel mimo jiné představil zbrusu novou sérii elektrických kytar Henry’s Relic, na které přítomnému publiku rovnou zahrál.

Na závěr našeho programu nemohla chybět tombola. Některé ceny jsou stále nevyzvednuté a čekají na vás u pokladny. 😊

Za celý tým Music City děkujeme za vaši účast a podporu, kterou nám dáváte tím, že nakupujete právě u nás. A kdo jste novou prodejnu ještě nenavštívil, rádi vás na ní také přivítáme!