DONNER: Vychytávky pro muzikanty

Milí muzikanti, už jste slyšeli o Donner Music?

Donner je mladá dynamická značka, která se specializuje především na výrobu a distribuci kytar, kytarových efektů, kláves, elektronických bicí a příslušenství za příznivé ceny. S inovativním přístupem a vášní pro netradiční design se snaží inspirovat a podporovat umělce na jejich hudební cestě.

 

Pro kytaristy

Kromě elektrických a akustických kytar, které značka Donner nabízí ve výhodných setech s dalším příslušenstvím, najdete i další vychytávky pro kytaristy. Takže pokud jste například milovníci efektů, bude se vám hodit pedalboard, který je dodáván i s propojovacími kabely. Stejně tak se vám ke kytarovým efektům bude hodit izolovaný zdroj k jejich napájení. Hezkým dárkem pro kytaristu může být třeba krabička s trsátky nebo praktický věšák pro kytaru na zeď.

 

Pro klávesisty

Pozornost upoutají zejména digitální piana Donner. Ať už v elegantním dřevěném designu nebo v klasickém stylu akustických pian. Zajímavostí je pak skládací stage piano Donner, které jednoduše sbalíte na cesty nebo MIDI keyboard s 25 rychlostně citlivými klávesami. V nabídce naleznete také originální stoličky s úložným prostorem nebo notový stojan s vlastním světlem.

 

Pro bubeníky

I bubeníci si přijdou na své. Donner nabízí několik sad elektronických bicí souprav pro začátečníky i pokročilé uživatele za příznivou cenu. V nabídce najdete také bubenické stoličky a sady paliček včetně pouzdra.

 

Vychytávky pro podcastery

Donner myslí i na podcastery. Pokud hledáte cenově dostupné řešení, pak nepřehlédněte podcastový set včetně zvukového rozhraní, mikrofonu a příslušenství. Případně můžete vyzkoušet samostatnou konzoli pro záznam mluveného slova. Velice šikovná je také skládací akustická stěna nebo mikrofonní rameno.

U nás najdete široké portfolio značky Donner, stačí si vybrat to své!