NOVINKA: Kytarové zesilovače BLACKSTAR ID:CORE V4

Značka Blackstar představila nové modely lídrů na trhu v kategorii kytarových zesilovačů pro začátečníky, modelingová komba Blackstar ID:Core V4 10, 20 a 40. Na co se můžete těšit a co přinášejí nového oproti stávajícímu bestselleru Blackstar ID CORE V3?

Hraj – tvoř – nahrávej!

Pokud hledáte kytarové kombo, které vám dopřeje tiché domácí cvičení, umožní nahrávat své nápady rovnou do vašeho počítače a bez problému zvládne uhrát zkoušku i koncert v menším klubíku, pak je tu pro vás Blackstar ID:Core V4. V nabídce ho najdete ve variantách o výkonu 10W, 20W a 40W.

Úžasný stereo zvuk

Blackstar ID:Core V4 nabízí díky prostorovému Super Wide Stereu a technologii CabRig™ Lite naprosto úžasný zvuk. Vychytávkou je také známé, společností Blackstar patentované ovládání tónu ISF, které nabízí možnost zvukově cestovat z Británie do Ameriky a zpět. ID: Core také poprvé s verzí V4 umožňuje snížení výkonu až na 1 Watt, což vám umožní kombo vytavit i při velmi nízké hlasitosti.

Konektivita především

Uživatelé předchozích verzí dlouho volali po připojení pomocí USB-C a s verzí V4 se ho také dočkali. Kombo tak lze připojit k vašemu počítači a začít rovnou nahrávat. S bezplatným softwarem Blackstar Architect pak můžete editovat zvuky a nastavení pokročilých funkcí komba, včetně sofistikované technologie CabRig™ Lite. Jedná se o simulátor reproduktorů DSP další generace, který reprodukuje zvuk a pocit mikrofonního snímání zvuku s neuvěřitelnými detaily.

Největší výhody nové řady Blackstar ID:Core V4:

- Studiové efekty, které vytvářejí krásné zvukové textury v prostorovém zvuku Super Wide Stereo.

- Snadné nahrávání přímo do vašeho počítače díky 4kanálovému audio USB-C s nízkou latencí a profesionálním re-ampingem

- Živé streamování pomocí kabelu TRRS 3,5 mm pro snadné vstupní/výstupní zapojení do kompatibilního zařízení (např. iPhone, Android)

- Technologie CabRig™ Lite pro emulaci výstupu s uživatelskými ovládacími prvky pro nastavení reproduktoru a mikrofonu.

- Snadná editace zvuku pomocí bezplatného softwaru Blackstar Architect

- Patentované ovládání ISF umožňující nekonečnou úpravu odezvy tónu.

- Estetické provedení s novým štíhlým panelem pro prvotřídní pocit.

- Ideální pro pouliční hraní nebo cvičení na cestách díky kompatibilitě s externím napájecím zdrojem PB-1.

 

Značka Blackstar si poslední roky říká velmi hlasitě o pozornost, a to zejména pro svůj inovativní a poctivý přístup. Tak si přijďte nový Blackstar ID:Core V4 vyzkoušet k nám na prodejny v Praze nebo Uherském Hradišti a objevte ten zvuk ve své hlavě!