Nick Johnston & Keith Merrow Guitar Clinic

 

  

 Nick Johnston & Keith Merrow Guitar Clinic 

Kdy: 4. listopadu 2019

Kde: Music City Praha Vysočany

Doors: v 18 hodin

Start: v 19 hodin 

 

KYTAROVÝ WORKSHOP
Nick Johnston & Keith Merrow Guitar Clinic

Workshopy věnované nejrůznějším hudebním tématům jsou v Music City už tradicí, nyní je naší milou povinností oznámit vám, že tentokrát se v pražské prodejně Music City chystá skutečný kytarový svátek. Už 4. listopadu k nám zpoza Atlantiku zavítají kytaristé Nick Johnston a Keith Merrow, aby vám pod vlajkou značky Schecter předvedli své hudební umění a předali část svých zkušeností.

Firemní hráči Schecteru budou pro vás v prodejně Music City k dispozici už od 18 hodin. Můžete tu s nimi prohodit pár slov nebo je požádat o podpis či společnou fotku.  

V 19 hodin pak v hudebním sále odstartují svou kytarovou kliniku. V průběhu večera vám oba hosté představí zbrusu novou sérii signovaných kytar Schecter, kterou před vámi otestují svou kytarovou magií.

Nástroje, které během večera uvidíte v akci, nabídneme po jeho skončení k zakoupení přímo na místě a vy budete mít jedinečnou možnost získat instrument s nesmazatelným puncem a třeba i s vlastnoručním podpisem endorsera Schecteru. Na kytarovou kliniku navážeme v následujících dnech Týdnem kytar Schecter, v průběhu kterého k nákupu jakéhokoliv nástroje z výrobních linek Kalifornské značky dostanete od nás jako pozornost tematický dárek.

Keith Merrow

Oregonský kytarový progresivec Keith Merrow je skladatel, producent, ale také student a učitel hry na kytaru v jedné osobě. Je známý především ze svého působení v deathové all star instrumentálce Conquering Dystopia, ve které spolupracoval například s Jeffem Loomisem a Alexem Websterem z Cannibal Corpse. Keith je dlouhodobě velmi aktivní na YouTube, kde pravidelně publikuje ukázky svého umění a představuje nejrůznější kytarovou techniku. Tato činnost neunikla řadě velikánů hudebního průmyslu, a o spolupráci ho požádali světový výrobce snímačů Saymour Duncan nebo americká kytarová stálice Schecter Guitars.

Nick Johnston

Nick Johnston je kanadský rodák z Toronta, a především fenomenální kytarista, který se hře na kytaru věnuje od svých 14 let. V širší povědomí kytarové veřejnosti vešel v roce 2011, kdy pod značkou Remarkably Human vyšlo jeho debutové album Public Display Of Infection. Díky svému unikátnímu hernímu stylu se stal výraznou osobností na poli instrumentálního progresive rocku a tuhle pozici neustále potvrzuje četnými vystoupeními po celém světě. Nickovy herní dovednosti a zmíněný jedinečný styl vedly k jeho spolupráci se světovými značkami D’Addario, Dunlop, Mesa Boogie a Schecter Guitars.

Přijďte si do Music City užít večer s kytarami Schecter, ale hlavně se dvěma vynikajícími muzikanty. K dispozici vám bude také kavárna Music City se speciální tematickou nabídkou.

Těšíme se na vaši účast

Registrujte se ZDE (Kapacita sálu pouze 40 lidí)

17.10.2019