Kytarový workshop s Jirkou Hunyadym

Chcete se naučit hrát na kytaru, případně něco málo zvládáte a rádi byste se posunuli o další kus dál? Na našem workshopu začneme úplně od základů. Od správného držení nástroje k základním akordům a rytmice. Věnovat se budeme např. i fingerstylu a vychytávkám, které mohou celkově obohatit vaši hru. Ukážeme si také řadu praktických tipů, díky kterým se už nezaseknete, a učení Vám půjde od ruky. Na své si přijdou jak děti, tak dospělí, protože kytara je nástrojem opravdu pro každého.

REZERVACE NUTNÁ na https://bit.ly/Kytarovy-workshop

Kde: Music City sál (1. patro)
Kdy: 16.9.2021 od 18:00
Kdo je Jirka Hunyady?
Hudbě se se věnuje přes 20 let. Z koníčka se postupem času stalo jeho povolání a kromě kytary přibral taky další nástroje jako je akordeon a ukulele. Pět let působil jako lektor v Domě dětí a mládeže, kde vyučoval děti i dospělé a dva roky tu vedl a koordinoval hudebního oddělení. Absolvoval kurzy pedagogiky a muzikoterapie a následně 4 roky vedl projekty hudebních dílen v neziskových organizacích, které se věnují podpoře života lidí s fyzickým i mentálním postižením. Během své hudební praxe vystupoval sólově, v kapelách i s orchestrem a v současné době se věnuje především soukromé výuce ve svém projektu http://hudebna.com
 

Odesláním rezervačního formuláře účastník workshopu prohlašuje, že splňuje uvedené podmínky pro vstup na akci v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky ze dne 8. června 2021.