Kiko Loureiro Guitar Clinic

KIKO LOUREIRO & IBANEZ GUITAR CLINIC

Sotva jsme stihli uklidit sál po bubenické show Romana Lomtadzeho, můžeme ho začít připravovat na další skvělou akci!

Už ve čtvrtek 13. února navštíví pražskou prodejnu Music City Kiko Loureiro se svou kytarovou klinikou. Čtete správně, kytarista s nadáním od boha a současný člen metalové skupiny Megadeth si před pražským koncertem americké thrash metalové stálice střihne ještě jedno české dostaveníčko právě u nás ve Vysočanech.

S podporou značek Ibanez a D’Addario vám během večera zahraje set svých skladeb, podrobně rozebere některé riffy a postupy a samozřejmě zodpoví veškeré vaše dotazy.

13. 2. 2020 začínáme v 19 hodin v pražském Music City!

Kdo je Kiko Loureiro?

Kiko Loureiro je rodák z brazilského Rio de Janeira a především fenomenální kytarista. Kouzlu šesti strun propadl už ve věku 11 let. O deset roků později vydal debutové album se svou kapelou Angra, která se v Brazílii řadí mezi nejdůležitější metalová uskupení. O pravdovou hudební hvězdou se ovšem stal v roce 2015, kdy byl přizván jako stálý člen metalové ikony Megadeth. Během působení v kapele, která patří do Velké trash metalové čtyřky, získal Kiko jako první brazilský muzikant cenu Grammy, konkrétně v kategorii Best Metal Performance za skladbu Dystopia.

31.1.2020