Jak vybrat dárky pro muzikanty?

Máte doma muzikanta nebo muzikantku? V první řadě gratulujeme! A teď ta horší zpráva. Blíží se Vánoce a vy už určitě sami dobře víte, že potěšit někoho s takovým koníčkem může být sakra těžké. Kytary, klávesy, efekty, kabely, synťáky… Pokud vám to splývá v jedno, přečtěte si náš článek, kde vám s dárky pro hudebníky pomůžeme.

Dárek pro kytaristu

Dá rozum, že nejvíc by je potěšila nová limitovaná edice, butikový efekt nebo kombo z roku 56. Ale to je alchymie, do které se rozhodně nechcete pouštět. Pokud se chcete projevit jako vnímavý partner nebo rodič, doporučujeme například tento miniaturní zesilovač vyhlášené značky Marshall, s kterým zažijete spoustu zábavy na večírku i na cestách. A pokud to myslíte opravdu vážně, máme ho také ve velkorysé variantě Microstack s výkonem 2W!

Kytarové vychytávky

Každý, kdo hraje na kytaru, pak jistě ocení sadu nářadí k seřízení nástroje. Sety Dunlop se vyrábí ve verzi pro kytaristy i baskytaristy a jsou uloženy v apartním pouzdru (takže se doma nebudou všude válet).

Hledáte-li něco menšího, ale přesto užitečného, doporučujeme třeba sadu všech důležitých čistidel k údržbě kytary a hmatníku nebo kožený držák na trsátka v podobě praktické klíčenky. Vše od renomované značky Dunlop.

 

 

Můžete odškrtávat. Dárky pro kytaristy máme vyřešené.

Dárek pro bubeníka

Znáte to. Kytaru nebo ukulele si hodíte přes rameno a šup k ohni, kde jste za hvězdu i se dvěma akordy. Ale co bubeníci? Bicí mají ve zkušebně a od malička na ně všichni křičí, ať už s tím randálem přestanou. Často jsou z toho smutní. Vy je ale můžete potěšit například tímto cajonem Gon Bops, který nejen, že skvěle hraje, ale na první pohled zaujme i výrazným vzhledem. Bubeník tak snadno zazáří i mimo zkušebnu nebo koncert.

Cvičení bez rušení

Pokud si doma chcete užít trochu klidu a zároveň svému bubeníkovi či bubenici nekazit zábavu, doporučujeme tento tréninkový pad značky Pearl. Doma s ním bude zaručeně klid.

A co ti ostatní?

Možná sháníte muzikantský dárek, který nepasuje ani do jedné kategorie. Ale nevadí – mysleli jsme i na vás!

Mimo všechny kategorie rozhodně stojí vychytané audiobrýle Soundglasses, s kterými můžete vysportovat řízky a salát bez obav o to, že vás v okolí něco překvapí. Tyto brýle mají totiž reproduktory zabudované přímo v nožičkách a vy tak máte o okolí naprostý přehled.

Stále tápete? Tak co třeba stylové ponožky Marshall? Designový věšák na klíče stejné značky? Pořád to není ono? Tak pak už jedině tato lednice Marshall! Pokud v ní navíc necháte i nějaký nápoj, muzikantské Vánoce budou zaručeně veselé.

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ: Nezapomeňte také svůj vánoční nákup nad 2000 Kč registrovat do Vánoční soutěže o nákup v hodnotě 100 000 Kč a další ceny! Registrační formulář najdete ZDE.