Domácí talentová výzva

Nouze naučila Dalibora housti, praví stará česká pověst z díla Aloise Jiráska. Přeloženo do současného jazyka, vladyka Dalibor se během výkonu trestu ve věži Daliborka údajně naučil hrát na housle. Netvrdíme, že Aloisem popsaná forma hudebního kurzu je příkladná, ale současný stav vytvořil pomyslné Daliborky také z našich domovů a proč tedy čas strávený doma nevyužít k malému experimentu? Daliborovu metodu si ověříme v praxi a vyhlašujeme soutěž Domácí talentová výzva.

Do soutěže se může přihlásit úplně každý, ať už je úplný začátečník, který se učí hrát nebo pokročilejší muzikant, co doma piluje své skilly.

PRAVIDLA JSOU JEDNODUCHÁ:

Natočte video o délce maximálně 30 vteřin, ve kterém předvedete svůj nejoriginálnější hudební výkon.
Připojte ho do komentáře soutěžního postu na facebookovém profilu Music City.
Výběr hudebního nástroje je zcela na vás a stejně tak to, co spolu se svým domácím parťákem zahrajete za song.

Z vašich příspěvků v komentářích pod soutěžním postem Music City vybereme tři nejzajímavější a odměníme setem, který bude obsahovat klasickou kytaru Cordoba Mini Classical Guitar Disney Pixar Coco, klipovou chromatickou ladičkou D’Addario Planet Waves CT-17BK a první díl zpěvníku Já písnička.

Vaše soutěžní videa můžete přidávat od 25. března do 15. dubna. Vítěznou trojici z nich vybereme do konce dubna a na prvního máje ji oficiálně vyhlásíme na Facebooku.

Zapojte se do naší Muzikantské výzvy! Zjistíte, jestli Jirásek v pověsti o Daliborovi nebajkařil, ale hlavně se naučíte základy hry na hudební nástroj, případně vylepšíte své dosavadní herní dovednosti. V každém případě si užijete kopec zábavy a v květnu už můžete ve hře pokračovat třeba s novým nástrojem. Když bude dobře, tak také mimo zdi vaší Daliborky.

Tak jak to vidíte? Jdete do toho s námi?

 

 

Plná znění pravidel naleznete: ZDE.

25.3.2020