BRNKNI SI NA UKULELE!

Značka Henry´s představuje vlastní řadu sopránových a koncertních ukulelí. Nyní k nákupu nového nástroje získáte navíc náhradní struny zdarma!

Tento hudební nástroj zažívá v posledních letech obrovský BOOM. Velké popularitě se těší zejména mezi mladými muzikanty a pouličními buskery. Jen málokdo už ví, že nástroj spojovaný nejčastěji s havajskou hudbou má kořeny v Portugalsku, odkud se na Havaj dostal díky námořníkům. Ukulele mají nejčastěji čtyři struny a mohou mít různou velikost i ladění, podle toho se dělí na sopránová, koncertní, tenorová a barytonová. V portfoliu značky Henry´s naleznete zatím ukulele sopránové a koncertní.

 

Nabídka Henry´s ukulele:

HEUKE10M-S01 - Natural

Sopránové ukulele vyrobené ze sapele s ořechovým hmatníkem, určené především začínajícím muzikantům.

HEUKE10M-C01 - Natural

Koncertní ukulele z ořechu, určené zejména začínajícím muzikantům jako ideální startovací nástroj.

HEUKE20A-S01 - Natural

Sopránové ukulele určené pokročilejším muzikantům, které si oblíbí hráči hledající poctivě vyrobený instrument. Použité materiály koa a ořech.

HEUKE20A-C01 - Natural

Koncertní ukulele určené pokročilejším muzikantům. Díky svým kompaktním rozměrům představuje ideální hudební nástroj pro cestování.

HEUKE50P-C01 - Natural

Koncertní ukulele z mahagonu, určené pokročilým a profesionálním muzikantům. Mezi jeho hlavní přednosti patří vyvážený a plný čistý zvuk.

HEUKE50P-T01 - Natural

Tenorové ukulele z mahagonu, určené především pokročilým a profesionálním muzikantům. O stabilitu ladění se stará ořechová kobylka.

   

S výběrem vhodného nástroje vám rádi pomůžeme na prodejnách v Praze, Brně nebo Uherském Hradišti. Prostě pohoda, relax a UKULELE! 😉