YAMAHA Sonogenic SHS-500RD

Kód produktu: YAK.SSHS500RD
Keyboard/Keytar
- 37 kláves, polyfonie: 48 hlasů, barva: Red
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 890 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

689 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)
 
YAMAHA Sonogenic SHS-500RD
 
Sonogenic SHS-500 je nový keytar ("Key"board + Gui"tar") značky Yamaha. Ultralehký nástroj disponuje kvalitní zvukovou výbavou a 37 dynamickými mini klávesami s rychlou a přesnou odezvou. Zkušené hráče potěší rozsáhlá možnost konektivity a početná nabídka fyzických kontrolerů pro ovládání v reálném čase. Pro začínající hudebníky je k dispozici speciální režim Jam Mode. S využitím mobilní aplikace Chord Tracker umožňuje začátečníkům hru oblíbených skladeb i bez potřeby hlubších hudebních znalostí. Nástroj je k dostání ve dvou barevných variantách.
 
Vlastnosti
Tónový generátor s polyfonií 48 hlasů je založený na technologii AWM Stereo Sampling a nabízí 30 kvalitních zvuků, které najdou uplatnění v jakémkoliv hudebním stylu. Efektová jednotka je vybavena programy reverb, delay a speciálními DSP algoritmy. Kromě dynamické klaviatury může hudebník při hře využít kolečka Pitch Bend a Modulation, spínač Sustain a přepínače transpozice (Octave, Transpose). K dispozici jsou dále transportní tlačítka (RWD, PLAY/PAUSE, FF), spínač Jam a tlačítko s volně přiřaditelnou funkcí. Ovládání usnadňuje dvouřádkový LCD displej. Flexibilitu zvyšuje rozsáhlá možnost konektivity (LINE OUT, AUX IN, USB Audio / MIDI, sluchátkový výstup).
 
Specifikace
•    Klaviatura: 37 kláves, mini-key, rychlostní citlivost
•    Generování zvuku: AWM Stereo Sampling
•    Polyfonie: 48 hlasů
Počet zvuků: 30
•    Efekty: Reverb, Delay, DSP (9 typů)
•    Jam Mode: 5 módů
•    Ovladače: PITCH bend wheel, MODULATION wheel, TRANSPOSE button, OCTAVE button, RWD button, PLAY/PAUSE button, FF button, SUSTAIN button, EFFECT CONTROL knob, SELECT knob, EFFECT selector
•    LCD displej
•    Konektory:
    AUX IN: 3,5mm, mini stereo phone jack
    LINE OUT: 1/4" mono phone jack
    PHONES: 3,5mm, mini stereo phone jack
    MIDI: mini-DIN IN/OUT
    USB: MIDI / Audio (44,1 kHz / 16 bit, stereo)
•    Ozvučení: zesilovač 0,7 W + reproduktor: 3,6 cm
•    Napájení: adaptér PA-130 nebo podobný, 6x AA baterie
•    Rozměry: 821 mm x 121 mm x 65 mm
•    Hmotnost: 1,5 kg
•    Barva: červená
 
O značce Yamaha 
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.