YAMAHA Clavinova CLP-665GPWH

Kód produktu: YAK.CLP-665GPWH
Digitální piano, barva: Polished White
 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 114 990 Kč
Běžná cena 147 180 Kč
Ušetříte 32 190 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

11 499 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

 
 
 
Popis Diskuze (0)
 
YAMAHA Clavinova CLP-665GPWH
 
Clavinova CLP-665GP je digitální piano v elegantním provedení malého křídla. Jeho hlavními přednostmi jsou dokonalý realistický zvuk, autentický úhoz a odezva klaviatury a věrné chování pedálů jako u reálného klavíru. Srdcem piana je zvukové jádro Real Grand Expression, ve kterém Yamaha kombinuje tradiční postupy výroby pian a moderní technologie. Clavinova disponuje plným klavírním rozsahem 88 kláves s 256 hlasou polyfonií. Vybavena je kladívkovou mechanikou GH3X, která obsahuje tři různé snímače pod každou klávesou a věrně tak simuluje úhoz do reálné klaviatury. Tento dojem podtrhuje i mechanismus Escapement, který reprodukuje mírný odpor při jemném stisku kláves.
 
Vlastnosti
Clavinova obsahuje 36 zvukových rejstříků včetně dvou zvuků legendárních koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial. Implementováno je 19 demo skladeb pro zvuky, 50 klavírních skladeb a 303 výukových lekcí, dále 20 rytmických stylů. Vše lze nastavit na přehledném ovládacím panelu s LED displejem s rozlišením 128x64 bodů. Piano má vestavěné digitální efekty Reverb, Chorus, Brillance a Effect, rovněž disponuje možností pokročilého šestnáctistopého nahrávání a přehrávání ve formátu wav, samozřejmostí je metronom. O zvuk se starají reproduktory s celkovým výkonem 70W, piano nabízí možnost připojení dvojice sluchátek nebo přehrávání audia pomocí bluetooth. Clavinova disponuje i konektivitou USB ve formě USB TO HOST/USB TO DEVICE. Povrch kláves je ze syntetické slonoviny a ebenu, barva piana je Polished White.
 
Specifikace
•    Typ: digitální
•    Klaviatura: GH3X, 88 kláves, 256 hlasá polyfonie
•    Počet rejstříků: 36
•    Počet skladeb: 19 demo, 50 skladeb, 303 lekcí
•    Počet rytmických stylů: 20
•    Efekty: Reverb, Chorus, Brillance, Effect
•    Nahrávání: 16 stop, formát wav
•    Výkon: 70W
•    Připojení sluchátek: 2x
•    USB: Ano
•    Barva: Polished White 
 
O značce Yamaha
Společnost Yamaha je největším světovým výrobcem hudebních nástrojů a zvukové techniky. V jejím portfoliu najdete naprosto vše, od dostupných akustických i elektrických nástrojů určených začátečníkům, přes jejich precizně zpracované varianty určené hudebním profesionálům, až třeba po špičkové digitální mixážní pulty používané v nejlepších světových studiích. Ať už se jedná o výrobky cenově příznivé nebo výrobky profesionální, vždy mají jedno společné – nejvyšší možnou úroveň kvality a zpracování, kterou v dané cenové kategorii můžete najít. Logo Yamaha zavazuje – firma má zcela jinou filozofii než většina ostatních výrobců, kteří se snaží jen co nejrychleji prodat levné zboží s proměnlivou kvalitou, určené nezkušeným začátečníkům a dále se o zákazníka nezajímají. Yamaha se snaží své zákazníky udržet po celou jejich hudební kariéru, má totiž co nabídnout všem – začínajícím, pokročilým i profesionálům, a jen spokojení zákazníci se vracejí.