Hudební nástroje

Hudební nástroje Music City

Přijďte navštívit jedinečné hudebniny, vytvořené výhradně muzikanty pro muzikanty. V naší prodejně hudebních nástrojů Music City najdete vždy kvalitní a prověřené značky. Neustále sledujeme ceny na trhu, proto jsme schopni muzikantům nabídnou nejnižší cenu za hudební nástroje. 
 
 
 
Přízemí - Oddělení kytary
Celé patro pouze pro kytaristy!
 
Při vstupu do Music City si každý muzikant myslí, že vstoupil do nebe hudebních nástrojů. Vystavené máme neustále stovky kytar světových značek - Fender, Gibson, Schecter, Ibanez, Jackson, Epiphone, Godin, Paul Reed Smith, Gretsch, Jolana, Cort, Charvel a dalších.  
Vše si můžete nerušeně zkoušet v našich odhlučněných zkušebnách, ve kterých naleznete stěny aparátů Marshall, Mesa Boogie, VOX, Orange, Ibanez, Laney, Roland, Fender, Bugera, Engl a dalších
 
V hudebninách Music City nezapomínáme ani na začínající muzikanty. V naší nabídce naleznete levné kytary i kompletní kytarové sety, které si v dnešní době může dovolit opravdu každý muzikant.  

 
Oddělení bicích a perkusí
 
Jó, v podzemí je dobře… To není povzdech člena undergroundové kapely, ale konstatování zákazníků našeho oddělení plného bubnů, blan, činelů, paliček, stojanů a kdovíjakého bubenického nářadí ještě.
Nevěříte? Tak přijďte! Budeme se vám věnovat ze všech svých sil – pomůžeme, poradíme, vyzkoušíme, zabalíme, pokecáme, pochválíme (i sebe navzájem, jak už to u hudebníků bývá, že?:-)), zkrátka uděláme všechno pro to, abyste odcházeli spokojeni.
V našem oddělení najdete 30 souprav k okamžitému vyzkoušení. Ano, disponujeme něčím, co lze bez nadsázky v českých zemích označit za výjimečnost – odhlučněnými zkušebnami pro vyzkoušení všeho, co si u nás vyberete.
Kromě spousty bubnů všelikých barev a velikostí na vás čeká i 400 nádherných činelů od těch nejlepších firem! Všechny si samozřejmě můžete vyzkoušet s bicí soupravou a třeba je i porovnat se svými vlastními činely tak, aby ideálně zapadly do vaší sestavy.
Zvláštní kapitolou je náš „ethno koutek“, v kterém si přijdou na své všichni, kdo mají rádi bonga, conga, djembe, darbuky, cajony, tamburíny a všechny ostatní perkuse. U nás si vyberou nejen profesionálové a začínající hráči, ale máme i dětské perkuse pro ty úplně nejmenší bubeníky!
Co byste ještě rádi u nás našli? Třeba paličky? Nebo metronomy (to je to zařízení, které na rozdíl od nás nikdy nekulhá…)? A co takhle bubenické školy? Je libo klasické papírové nebo „placaté“ na DVD? Máme všechno! A k tomu všemu i různé příjemné drobnosti, třeba vosky na paličky, rukavice, ladičky, čistidla…
Budeme moc rádi, když k nám zavítáte a ještě raději, když se vám u nás bude líbit.
Moc se na vás těšíme!
 
Oddělení zvuk a světla, klávesy, DJ's, home recording
 
Ve třetím patře naleznete dobře ukryté oddělení audia. Sem chodí všichni zvukaři, djové a lidé z nahrávacích studií. A nejen ti. Zpěváci, klávesisté a všichni, kdo potřebují nějaký ten kabel, PA systém, mix pult či dobrou radu se stavbou domácího nahrávacího studia zavítají právě sem.