TC ELECTRONIC Polytune 2

Kód produktu: TCE.966120001
Chromatická polyfonní ladička
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 890 Kč
Záruka nejlepší ceny Doprava zdarma Záruka 36 měsíců Výhodné splátky Doručení do 24 hodin Vyzkoušejte v MC Servis zdarma 30 dnů záruka vrácení peněz
 
 
 
Popis Diskuze (0)

TC Electronic Polytune 2 - Chromatická ladička
Společnost TC Electronic byla založena už v roce 1976 v dánském městě Risskov s jednoznačným cílem vyvíjet, vyrábět a prodávat prvotřídní audio techniku určenou pro profesionální hudebníky. Svou soustředěnou prací se jí skutečně podařilo prosadit na celosvětovém trhu a zaujmout pevné místo ve vybavení špičkových umělců, nejlepších nahrávacích studií, největších televizních a rozhlasových stanic a nejproslulejších divadel a koncertních sálů. V dnešní době je TC Electronic vedoucím producentem na poli zpracování digitálního audiosignálu a příbuzných technologií digitální úpravy zvuku.

Původní verze Polytune způsobila malou revoluci v přístupu k ladění kytar. Jak její název napovídá, jednalo se o první polyfonicky snímající ladičku. Tento koncept, umožňující nepřekonatelně rychlé, intuitivní a přesné ladění, nadchnul obrovské množství hudebníků. Protože je ale základem filozofie TC Electronic neustálý vývoj vpřed, nenechal na sebe inovovaný typ, pojmenovaný jednoduše Polytune 2, dlouho čekat.

Zachovány zůstaly veškeré klíčové funkce. Samozřejmostí je možnost ladit všechny struny najednou i jednotlivě, a to nově dokonce s neuvěřitelnou přesností až 0,1 centů. Automatické přepínání mezi těmito dvěma hlavními módy zajišťuje inteligentní systém MonoPoly, není tedy třeba nic volit manuálně. Svá oblíbená nastavení je však možné uložit do vnitřní paměti, kde zůstanou zachována i po odpojení napájení. Oproti své předloze dostala Polytune 2 větší a velmi kontrastní displej, díky čemuž je skvěle čitelný i ve značně nepříznivých podmínkách. Pokud zrovna nevyužíváte funkci ladění, jistě pak uvítáte i fakt, že je Polytune 2 vybavena obvody True Bypass. Ten zajišťuje nulový vliv pedálu na kvalitu průchozího signálu.