TC ELECTRONIC Ditto Looper

Kód produktu: TCE.960801001
kytarový looper
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 890 Kč
Prodejna PRAHA Dodání na dotaz
Prodejna BRNO Dodání na dotaz
Prodejna UHERSKÉ HRADIŠTĚ Dodání na dotaz
Centrální sklad Dodání na dotaz
Záruka 5 let Music City

+ možnost vrátit zboží do 90 dní ZDARMA

289 Kč

- Prodlužuje záruku výrobku z 3 na 5 let
- Prodlužuje možnost vrácení zboží z 30 na 90 dní
- Reklamované zboží bude opraveno nebo vyměněno za nové
- Vztahuje se na všechny vady jako standardní záruční doba
- Exkluzivně pouze u Music City

Záruka nejlepší ceny Doprava zdarma Záruka 36 měsíců Výhodné splátky Doručení do 24 hodin Vyzkoušejte v MC Servis zdarma 30 dnů záruka vrácení peněz
 
 
 
Popis Diskuze (0)

TC Electronic Ditto Looper
Společnost TC Electronic byla založena už v roce 1976 v dánském městě Risskov s jednoznačným cílem vyvíjet, vyrábět a prodávat prvotřídní audio techniku určenou pro profesionální hudebníky. Svou soustředěnou prací se jí skutečně podařilo prosadit na celosvětovém trhu a zaujmout pevné místo ve vybavení špičkových umělců, nejlepších nahrávacích studií, největších televizních a rozhlasových stanic a nejproslulejších divadel a koncertních sálů. V dnešní době je TC Electronic vedoucím producentem na poli zpracování digitálního audiosignálu a příbuzných technologií digitální úpravy zvuku.

Inovátorský přístup TC Electronic a vlastní zkušenost s aktivním hraním se jednoznačně odráží i na koncepci Ditto Looperu. Tento smyčkovač tak de facto vyráběli kytaristé sami sobě. To se projevuje především kvalitou přednesu, jednoduchostí ovládání a celkovou velikostí pedálu. Veškeré nadbytečné a potenciálně rušivé funkce a ovladače byly odstraněny, díky čemuž je používání Ditto Looperu neuvěřitelně intuitivní. Veškeré operace tak lze provést pomocí jednoho univerzálního přepínače a jednoho potenciometru „loop level".

Nenechte se mýlit minimalistickým vzhledem, na poli zvuku nebyl připuštěn naprosto žádný kompromis. Veškeré smyčky se zpracovávají a přehrávají jako 24 bitové nekomprimované audio stopy. Celkem je takto možné nahrát až 5 minut záznamu v neomezeném počtu vrstev. Pokud zrovna nevyužíváte funkci looperu, jistě uvítáte i fakt, že je Ditto Looper vybaven obvody True Bypass a Analog Dry-Through. Ty zajišťují nulový vliv pedálu na kvalitu průchozího signálu.

TC Electronic Ditto Looper je vynikajícím pomocníkem pro všechny kytaristy. Využití najde jak na koncertech, tak i při cvičení, skládání hudby či hledání inspirace.