STEINBERG Cubase Pro 10 Educational

Audio/MIDI DAW software, pro studenty/učitele/školy

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit? Zeptejte se našeho odborníka. 800 708 807

Základní popis

 
STEINBERG Cubase Pro 10 Educational
 
Cubase je profesionální produkční audio/midi software značky Steinberg. Verze s číslovkou 10 navazuje na předchozí úspěšná vydání a přináší mnoho vylepšení. Cubase nabízí flexibilní balík nástrojů pro tvorbu, záznam, mix a mastering, součástí programu je řada pluginů a virtuálních instrumentů, obsahuje rovněž 5 GB zvuků připravených pro tvorbu a rozdělených do tématických celků. Nekompromisní kvalita zvukového enginu umožňuje zpracování zvuku v rozlišení až do 192 kHz, podporuje 32bit a 64bit audio formáty. Díky bohaté výbavě a příjemnému uživatelskému rozhraní patří Cubase k nejoblíbenějším DAW na světě, používá ho řada velkých studií i významných producentů.
 
Vlastnosti
Verze 10 rozšiřuje už tak obrovskou nabídku funkcí o další užitečné nástroje. Novinkou, po které uživatelé Cubase volali už několik let, je funkce Mix Console Snapshots, která umožňuje rychlé uložení a vyvolání různých verzí mixu. Přepracován byl i systém dolaďování, který ve verzi VariAudio 3 nabízí ještě rychlejší a flexibilnější práci se zvukovými stopami. Nového designu se dostalo i Channel Stripu a řadě efektových pluginů. Výbava Cubase se rovněž rozšířila o Latency Monitor – díky této funkci je možné snadno latenci identifikovat a zjistit, kde se nejvíce projevuje. Nové prvky a přepracované rozhraní získal i bicí modul Groove Agent SE 5, který je součástí programu. Verze Cubase Pro Educational je nejvyšší v rámci desáté řady a je určena pro studenty, učitele a školy.   
 
Specifikace
•    Typ: audio/midi DAW
•    Verze: Cubase Pro 10 Educational
STEINBERG Cubase Pro 10 Educational

O značce Steinberg

Steinberg Media Technologies GmbH je německá společnost zabývající se vývojem hudebního softwaru a hardwaru. Založili ji v roce 1984 Karl Steinberg a Manfred Rürup. Jedna z vlajkových lodí značky, software Cubase, byla ve verzi pro Atari uvedena na trh v roce 1989. Cubase se brzy stal oblíbeným DAW v mnoha studiích, v roce 1999 už měla úspěšná německá firma 180 zaměstnanců a tržby ve výši 25 milionů marek. V roce 2004 se stal Steinberg dceřinou společností značky Yamaha, tato fúze umožnila rozšíření vývoje a výsledkem byly nové typy audio rozhraní UR, MR, CC a CI. Steinberg získal za své produkty několik významných ocenění (např. MIPA) a vytvořil několik technologií, které se staly standardy, např. VST rozhraní pro plug-iny nebo protokol ASIO

Doporučené příslušenství

Dárkový poukaz 1000 Kč

Dárkový poukaz 1000 Kč

1 000 Kč
Detail produktu
Skladem
Tento produkt je na skladě a může být okamžitě expedován.