STEINBERG Cubase Elements 10 Retail

Audio/MIDI DAW software

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit? Zeptejte se našeho odborníka. 800 708 807

Základní popis

 
STEINBERG Cubase Elements 10 Retail
 
Cubase Elements je jednodušší variantou nejnovější verze produkčního audio/midi softwaru značky Steinberg. Verze s číslovkou 10 navazuje na předchozí úspěšná vydání a stejně jako Cubase Pro přináší mnoho vylepšení. Varianta Cubase Elements je určena začínajícím hudebníkům a domácím studiím, nabízí zákládní nástroje pro tvorbu, záznam, mix a mastering, zároveň slouží jako úvodní krok pro nové uživatele Cubase. I přes určitá omezení v počtu stop a použitelných virtuálních nástrojů je Cubase Elements dospělým programem s dostatečným potenciálem pro vytvoření kvalitní nahrávky.    
 
Vlastnosti
Stejně jako varianta Pro přináší i Cubase Elements ve verzi 10 inovovaný Channel Strip s vizuální kontrolou parametrů a funkcí. Zvukový engine umožňuje 64bitové zpracování zvuku v rozlišení až 192 kHz. Počet stop v jednom projektu je omezen na 48 audio tracků, 64 MIDI stop a 24 nástrojových stop. Použít lze tři virtuální nástroje a 45 pluginů (až 8 v jednom slotu). Maximální počet podskupin (Groups) je 16, omezení se týká i sběrnic Send a Return (max. 8). Součástí programu je zvuková banka a tři virtuální nástroje (HALion Sonic SE 3, Prologue, Groove Agent SE 5).
 
Specifikace
•    Typ: audio/midi DAW
•    Verze: Cubase Elements 10
STEINBERG Cubase Elements 10 Retail

O značce Steinberg

Steinberg Media Technologies GmbH je německá společnost zabývající se vývojem hudebního softwaru a hardwaru. Založili ji v roce 1984 Karl Steinberg a Manfred Rürup. Jedna z vlajkových lodí značky, software Cubase, byla ve verzi pro Atari uvedena na trh v roce 1989. Cubase se brzy stal oblíbeným DAW v mnoha studiích, v roce 1999 už měla úspěšná německá firma 180 zaměstnanců a tržby ve výši 25 milionů marek. V roce 2004 se stal Steinberg dceřinou společností značky Yamaha, tato fúze umožnila rozšíření vývoje a výsledkem byly nové typy audio rozhraní UR, MR, CC a CI. Steinberg získal za své produkty několik významných ocenění (např. MIPA) a vytvořil několik technologií, které se staly standardy, např. VST rozhraní pro plug-iny nebo protokol ASIO

Doporučené příslušenství

Dárkový poukaz 1000 Kč

Dárkový poukaz 1000 Kč

1 000 Kč
Detail produktu
Skladem
Tento produkt je na skladě a může být okamžitě expedován.