STAGG VL-3/4

Housle - velikost: 3/4

Zboží vám rádi přepošleme na jakoukoliv prodejnu nebo vámi zvolené výdejní místo.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit? Zeptejte se našeho odborníka. 800 708 807

Akční cena tohoto výrobku může souviset s některou skutečností: balení již není originální nebo zboží mohlo být vystavené. Zboží může vykazovat znaky opotřebení způsobené běžným používáním. Jeho nákup se řídí stejnými podmínkami, jako u nabídky neakční.

Alternativy k STAGG VL-3/4

STAGG VL-1/2 Housle B-STOCK

STAGG VL-1/2 Housle B-STOCK

B-STOCK housle - velikost: 1/2, vrchní deska masiv smrk, spodní deska a luby masiv javor, krk a kobylka javor, kovový závěs se 4 mechanikami pro jemné doladění, hmatník, podpěra brady a ladící...

2 290 Kč 2 061 Kč
Skladem
Tento produkt je na skladě a může být okamžitě expedován.

Nenašli jste mezi alternativami žádný produkt, co by Vás zaujal?

Můžete si prohlédnou kompletní výběr zde.

Případně nás kontaktujte a naši kolegové Vám rádi s výběrem pomohou.

Základní popis

 
STAGG VL-3/4
 
Housle VL-3/4 jsou určeny zejména začínajícím a mírně pokročilým hráčům, kterým nabídnou kvalitní nástroj ke cvičení za velmi dostupnou cenu, což je poznávací znamení všech hudebních nástrojů z produkce společnosti Stagg. Výhodný set obsahuje housle Stagg VL-3/4, smyčec a kalafunu na jeho údržbu a vyztužené nylonové pouzdro, kam se celá sada pohodlně složí a lze ji tak snadno přenášet.
 
Vlastnosti
Housle mají tříčtvrtinovou velikost. Spodní deska a luby jsou vyrobeny z masívního javoru, vrchní deska je z masivního smrku. Krk nástroje je vyroben z javoru, osazen je čtyřmi strunami Stagg ve standardním ladění G/D/A/E, o které se stará kovový závěs se čtyřmi mechanikami a kobylka vyrobená z javoru. Hmatník, podpěra brady a ladící kolíčky jsou z ebonizovaného dřeva
 
Specifikace
•    Velikost: 3/4
•    Tělo: masívní javor
•    Top: masivní smrk
•    Krk: javor
•    Hmatník: ebonizované dřevo
•    Podpěra brady: ebonizované dřevo
•    Ladící kolíčky: ebonizované dřevo
•    Součást balení: pouzdro, smyčec, kalafuna

Mám připomínku k popisu

STAGG VL-3/4

O značce Stagg

Belgickou společnost Stagg založil v roce 1995 Warren Hampton s vizí značky, která poskytne hudebníkům kvalitní nástroje v dostupných cenových relacích. Portfolio společnosti pokrývá snad všechny oblasti hudebního průmyslu, od kytar a ostatních strunných nástrojů přes bicí a dechové nástroje až po pódiovou a studiovou techniku zahrnující mikrofony, kabely nebo konektory. Nástroje Stagg jsou vyráběny podle návrhů zkušených odborníků a díky široké distribuční síti jsou dodávány do obchodů s hudebninami po celém světě.