Od 1.2.2023 dochází ke změně otevírací doby našich prodejen. Bližší info najdete zde

EXTRA SLEVA 10 % NA VŠE SKLADEM! S KÓDEM EXTRA10Platí do 23.2.

Na dohled O2 Arény se nachází jeden z největších showroomů s hudebními nástroji v republice, Music City. Od svého otevření v roce 2007 se stal oblíbeným místem profesionálních i začínajících muzikantů a hudebních nadšenců vůbec. Pod jednou střechou najdete oddělení kytar, bicích, audia, kláves, DJs vybavení a osobního audia.

K vyzkoušení jsou zde tisíce hudebních nástrojů všech kategorií a dalšího hudebního příslušenství. Z široké nabídky si vyberou jak profesionálové, tak začínající hudebníci. Všechny vystavené nástroje si můžete vzít do ruky a pohodlně si je vyzkoušet. K dispozici jsou vám dvě odhlučněné zkušebny. S výběrem správného nástroje vám ochotně poradí náš odborný personál, složený výhradně z muzikantů a znalců hudebního prostředí.

Audio znalci u nás naleznou nepřeberné množství novinek i nestárnoucích klasik. V nabídce naleznete sluchátka, mikrofony, reprobedny, zvukové karty, midi-klávesy i mixážní pulty a osvětlení. S výběrem audiotechniky Vám pomůže odborná obsluha, která se zúčastňuje pravidelných školení a sleduje aktuální trendy v oblasti zvuku a nahrávání.

V Music City můžete strávit klidně celý den. V příjemném neformálním prostředí jsou pro Vaše pohodlí připravené odpočinkové zóny a hudební kavárna v prvním patře. U nás je to návykové…

Hudební showroom naleznete na adrese Ocelářská 937/39 Praha 9. Otevřeno máme vždy pondělí až pátku od 10:00 do 18:30. Zaparkovat můžete přímo u nás nebo v nedaleké Galerii Harfa (2 hodiny parkování zdarma). Ze stanice metra Českomoravská jste u nás volnou chůzí za 2 minuty.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Music City